שלבי מעבר דירה

עוברים דירה? היכונו למסע מאתגר, אשר בסיומו תזכו לראות את הבית החדש שלכם מוכן לכניסתכם אליו. אולם, עד שזה יקרה, יש צורך לסמן “וי” על מספר שלבים מהותיים. הנה, לפניכם, התחנות השונות שאף מעבר דירה לא יכול להיות שלם בלעדיהם.

שלב ראשון: תכנון

המסע שלנו מתחיל מהרגע שבו הוחלט כבר על המען החדש שלכם. בנקודה זו, קרוב לוודאי שכבר דאגתם כבר למכירה הנכס הקודם. זה השלב שבו מתחילים לתכנן את המעבר, על כל הרבדים שלו: החל מהמועד בו האחרון יתבצע, דרך מספר הפריטים שיש להעביר ועד למיקום של כל אחד מהם בבית החדש.

יצירת קשר עם חברת ההובלה

רשמתם את כל נתוני ההובלה? מצויין. כעת, עליכם ליצור כבר קשר עם אנשי אירית הובלות, ולנסות לתאם עימם את כל פרטי ההובלה. כאן, ייקבע תהליך ההובלה, הציוד שיש להשתמש בו לצורך זה, המחיר וכן הלאה. כמובן שחשוב להעביר לאנשי החברה פרטים מדויקים ככל הניתן, אשר יאפשרו לה להיערך בהתאם.

פירוק ואריזה

מועד ההובלה מתקרב. זהו אחד השלבים המורכבים ביותר בתהליך, שעה שנדרש מכם, עוזבי הדירה, להכין אותה להובלה. את החפצים יש לסדר בארגזים, כל אחד בהתאם למאפייניו. רהיטים נדרש לא פעם לפרק, וכיוצא בזה. כמובן שבשלב הזה ניתן ייעוץ וליווי מלא של אנשי אירית הובלות, מתוך ידיעה כי בכוחם של אלה לשפר את יעילות ההובלה פי כמה.

ההובלה בפועל

כאשר משאית ההובלה כבר עומדת מחוץ לבית, מתחיל השלב המרכזי של ההובלה- העמסת הפריטים אלה. כאן, אנשי אירית הובלות כבר יידעו בדיוק כיצד להעביר את הפריטים למשאית בדרך הבטוחה ביותר, וכן כיצד לסדר אותם בתוכה כך שפריקתם, כעבור מספר שעות (בהתאם למרחק שיש לעבור), תהיה המהירה ביותר האפשרית.

פריקה וארגון

משאית ההובלה הגיעה ליעדה- הבית החדש שלכם. סביר להניח שגם ליוויתם את אנשי חברת ההובלה במהלך המסע. כעת, מתחיל השלב אשר יסיים את המעבר כולו. בשלב זה, כאשר כל מה שחשוב לכם נמצא כבר בתוך המשאית, נדרש להעבירו לתוך המען החדש. בהתאם לתנאי המעבר ולציוד שנכלל בו, יפעלו אנשי החברה לבצע זאת במהרה, עם או בלי ציוד הובלות מתקדם.

כשהכול כבר מונח בתוך הבית, כל שנותר הוא לארגן אותו בהתאם לרצונותיכם. זהו השלב שבו מעבר הדירה מגיע לסיומו. אתם יכולים להביט על הבית החדש שלכם, ולחייך בגאווה: הכול עבר כמו שצריך, והוא מוכן לקלוט את דייריו החדשים.

'