שירותי אחסנה לעסקים

יש ברשותך עסק? כמובן שאתה זקוק למקום- והרבה. עבור עסקים רבים, יש צורך באחסון של מלאי הפריטים והציוד הרלוונטי. כאשר המשרד או המקום העסק עצמם לא מספיקים על מנת לאחסן את כל אלה, נדרש מהם כבר לפנות לחברת אחסנה חיצונית.

אירית הובלות, אחת החברות המובילות בתחומה, מציעה שם שירותי אחסון לעסקים- וזאת על מנת לענות על הצרכים המשתנים של עולם העסקים של היום.

באילו מקרים עסק זקוק לשירותי אחסנה?

לא קשה להבין מדוע שירותי אחסנה אידיאליים עבור בתי עסק, גדולים וקטנים כאחד. חלק ניכר בפעילותם של עסקים מתרחש מאחורי הקלעים דווקא, מחוץ לטווח הראיה של הלקוח: פריקת סחורה, מיון ארגזים, ציוד ייעודי, ארכיונים- אלה עשויים לתפוס נפח עצום, שאין לעסקים רבים בנמצא. מקום אחסנה בטוח ורחב יכול לפתור זאת.

מעבר לכך, במקרים רבים בתי עסק או משרדים עוברים לכתובת חדשה, כאשר לא פעם יש גם תקופת ביניים בה הציוד נשאר חסר מקום. במצב כזה, שירותי אחסנה זמניים לבתי עסק הם הפתרון האידיאלי, ויאפשרו לאחסן את כל מה שחשוב עד אשר המקום החדש יהיה פנוי. מן העבר השני, הרי שיש צורך למצוא מקום גם עבור בתי עסק אשר נמצאים בהליכי פירוק.

למה לבחור באירית הובלות לאחסנת בתי עסק?

אז מה יש במחסנים של אירית הובלות שהופכים אותה למתאימים לבתי עסק? ראשית, הרי שכל עסק יכול לבחור בשטח אחסון המתאים ביותר לצרכיו. החברה מציעה יחידות אחסון בגדלים שונים, וכן אפשרות להפרדה בין מתחמים. כמו כן, אפשר לבחור בין אחסון לפרק זמן קצר ביותר, לבין תקופות ממושכות.

כמו כן, מצטיינים המחסנים של אירית הובלות בגישה נוחה, כך שפשוט מאד לפרוק ולהעמיס את הציוד לתוכם. מתוך ידיעה כי הציוד של בתי העסק רגיש ושווה הון תועפות, הרי שהמחסנים מאובזרים בכל אמצעי ההגנה הנדרשים, עם שמירה הדוקה לכל אורך היום עליהם.

כמו כן, מחירי האחסון נוחים ביותר, והם האטרקטיביים ביותר שניתן למצוא כיום בשוק. התשלום הוא על האחסנה בלבד, ללא מיסים או עלויות נלוות. כמובן שלתקופות ארוכות יותר של אחסנה, ניתן לקבל מחיר משתלם עוד יותר.

'