שירותים נלווים במעבר דירה

בדרך כלל, כשאנחנו שומעים על מעבר דירה, עולה לנגד עינינו דימוי פשוט: משאית הובלה, אשר בה עשרות פריטים, והיא עושה את דרכה לכתובת החדשה. אין ספק שזהו החלק המרכזי במעבר, אבל ממש לא היחידי. חברות הובלה רבות, ובכלל זה אירית הובלות, מציעות שורה של שירותים נלווים- לפני, בזמן או אחרי ההובלה.

על אילו שירותים, אם כן, מדובר?

שירותי פריקה והרכבה

לא יודעים כיצד להעביר את הספה? הרהיטים לא עוברים מבעד לדלת? המפתח לפתרון, פעמים רבות, נמצא בפירוקם של אלה. היות ומדובר במשימה מורכבת מאד, שמצריכה ידיים מיומנויות וציוד מתאים גם יחד, החלו עם השנים חברות ההובלה לנכס לעצמן מומחיות גם במלאכת הפירוק, או אפילו ההרכבה בכתובת החדשה.

באירית הובלות, נשמח לסייע לכם לפרק את כל אחד מהפריטים הדורשים פירוק. הדבר ייעשה, מטבע הדברים, לפני ההובלה, בהתאם ללוח הזמנים המתאים לכם ביותר.

שירותי אריזה

יש המזלזלים בחשיבותה של אריזה נכונה. המציאות טופחת על פניהם של אלה פעם אחר פעם: בעת העמסת יותר מדי פריטים בארגז אחד, או לחילופין חוסר שימוש בציוד האריזה המתאים, נגרם נזק מהותי לפריטים המועברים.

אנחנו מציעים שירותי אריזה, ונשמח לסייע לכם במשימה הזו- שכאמור, עלולה להיות מורכבת מאד לפעמים. באמתחתנו ציוד האריזה האיכותי ביותר, אותו אנחנו מתאימים למעשה לכל משימה. כמו כן, נשמח להעניק לכם ייעוץ מקיף על האופן שבו ראוי לארגן את הדברים, וזאת מתוך מטרה להפוך את ההובלה כולה לפשוטה הרבה יותר.

שירותי אחסנה

פעמים רבות, מתברר כי אין בנמצא מקום לחלק מתכולת הבית, או אפילו לכולה. זה קורה לרוב כאשר קיים פער בין מועד פינוי הבית הקודם, לבין זמן הכניסה לחדש. במצב כזה, הרי שהמשפחה נדרשת למצוא פתרון דיור זמני, וכן למצוא מקום לאחסן בו את הפריטים הללו.

שירותי אחסנה הם הפתרון. אנחנו באירית הובלות מציעים מחסנים, בכל גודל ולכל מטרה. האחסון אפשרי לתקופות זמן קצרות וארוכות כאחד, במחיר שווה לכל נפש.

'