שירותים נוספים

מעוניינים לעבור דירה? חשבתם כבר בכיוון של שירותי אריזה? לא בטוח שאתם יודעים, אבל תחום ההובלות לא מסתכם בכך. חברת הובלות מקצועית, דוגמת אירית הובלות, מציעה גם שורה של שירותים נלווים, אשר נועדו להפוך את המשוואה לפשוטה הרבה יותר.

אנחנו נמנה כאן כמה מהשירותים העיקריים של החברה, בהקשר הזה.

פירוק והרכבת רהיטים

רהיטים, כשהם במצב ה”מלא” שלהם, קשה מאד להעביר: בעיקר עקב הגודל או המשקל. לכן, פתרון מרכזי בדרך להפיכת ההובלה לפשוטה יותר הוא פירוק הרהיטים. אלא שלצורך הפירוק נדרשים ידיים מיומנות, הכרה של הרהיטים ונכונות למאמץ מסוים.

אירית הובלות מאפשרת לכם ליהנות משירותי פירוק והרכבת רהיטים, הניתנים במחיר שווה לכל נפש. 

השכרת רכב להובלה

אנשים מסוימים מתקשים להתאים את לוח הזמנים שלהם לזה של חברת ההובלות, גמיש ככל שיהיה. בנוסף, במקרים מסוימים, בהם ההובלות ארוכות ומורכבות במיוחד, גיחות הולכות וחוזרות של חברת ההובלות ליעד וממנו עלולים לייקר את המחיר במידה ניכרת.

כדי למנוע זאת, מציעה אירית הובלות, למעוניינים בכך, אפשרות להשכיר רכב להובלה, לטווח של מספר שעות או ימים. בדרך זו אפשר למעשה לבצע את ההובלה בצורה שעוברי הדירה רואים לנכון. חשוב, עם זאת, להתייחס למשימה במלוא הרצינות, ולהבין שהיא כוללת לא מעט סיכונים.

צי כלי רכב להובלה

לעיתים, הובלות בסדר גודל משמעותי מצריכות יותר מאשר משאית הובלה אחת. הדבר נוגע בעיקר להובלות של משרדים או מפעלים, למשל. במצבים אלה, הרי שנדרש לרוב להוציא מספר משאיות בו זמנית לשטח, בתיאום מקסימלי ביניהן, ובכך לבצע את ההובלה בבת אחת, מבלי שנדרש ליסוע ליעד החדש וממנו פעם אחר פעם.

השימוש בצי כלי רכב להובלה מאפשר, אם כן, לבצע אותה בפרק זמן קצר יחסית, דבר שמאפשר לחזור לשגרה מהר הרבה יותר (חיוני בעיקר במקרים של הובלת משרדים, למשל). גם המחיר הכללי של הובלה בדרך זו הופך לאטרקטיבי בכל קנה מידה.

'