קווים לדמותו של נייר המשי

באם אתם עוברים דירה בקרוב, סביר מאד להניח שאריזת הפריטים נמצאת כבר בראש מעייניכם. חלק מהותי במשוואה הזו מקבלים מוצרי האריזה השונים, ובעיקר אלה אשר ישמשו לאריזת הפריטים השבירים יותר. בדיוק לצורך זה קיים נייר המשי, אליו אנחנו נתייחס במאמר זה.

מילת המפתח: עדינות

כפי שניתן אולי להסיק משמו, הרי שהייחוד של  נייר המשי הוא בעדינות שלו. הוא נועד לספק את אותה שכבת הגנה בפני פגיעות פיזיות, שעלולות בהחלט להתרחש במהלך ההובלה: בין אם עקב טלטול המשאית במהלך הנסיעה, ובין אם עקב טעות אנוש של אחד המובילים. כתוצאה, נייר המשי אידיאלי בעיקר עבור צלחות וכלי מטבח אחרים, כלי חרסינה ודומיהם.

חשוב להדגיש כי נדרשת מיומנות בהבנת המאפיינים של נייר המשי, כמו גם הפריטים אשר הוא אידיאלי לעטיפתם. חברת אירית הובלות עונה על כל התנאים האלה: אנשיה מספקים ללקוחות חומרי אריזה מכל סוג, ובכלל זה ניירות משי. ניירות המשי מגיעים בחבילות של מאות ניירות, והם עשויים מחומרים איכותיים ביותר. כתוצאה מכך, אין למעשה סיכוי שהם ייקרעו או ייפתחו במהלך האריזה.

אפשר גם להיעזר בנו

חוששים לארוז את הפריטים השבירים שלכם בכוחות עצמכם? גם כאן אירית הובלות יכולה לסייע. בין מגוון השירותים המשלימים להובלה שאנו מציעים, תופסים מקום של כבוד שירותי האריזה. אנחנו נגיע בתאריך הנקוב עם כל ציוד האריזה האפשרי. נקפיד כי האריזה תהיה בסדר האידיאלי, מה שבוודאי מקטין את הסיכויים לנזק כלשהו.

כל השירותים שאנחנו מציעים, ובכלל זה שירותי אריזה, מגיעים עם אחריות מלאה. גם אם ייגרם נזק כלשהו לפריטים – והסיכויים לכך נמוכים מאד – תוכלו להישאר בראש שקט.

'