צי כלי רכב להובלה

 בדרך כלל, כשמדברים על הובלות, מצטיירת תמונה של משאית הובלות אחת, אליה מנסים לדחוס פריטים באופן היעיל ביותר. אולם, חשוב לזכור שבמצבים מסוימים, משאית כזו ממש לא תספיק: חשבו, למשל, על הובלת משרדים או מפעלים שלמים.

אז מה הפתרון? פשוט מאד. לעשות זאת באמצעות חברת הובלות המציעה צי של משאיות הובלה, שישלימו יחדיו את המשימה. וכאן בדיוק אירית הובלות נכנסת לתמונה.

המשאיות שלנו

אירית הובלות נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחומה, בין השאר עקב היכולת שלה להתאים את “חבילת ההובלה” לצרכים של הלקוח. כשזה נוגע ללקוחות בסדר גודל גדול יחסית, היא מציעה יותר ממשאית אחת: למעשה, ניתן להזמין עד חמש משאיות, שישלימו יחדיו את תמונת המעבר.

כל משאית מותאמת לצרכים הספציפיים, וניתן למעשה לארגן אותן על פי הצרכים: למשל, לבחור שכל משאית תארגן בתוכה את הפריטים של חדר מסוים, או לחילופין פריטים מסוג מסוים. כאן, חשוב מאד להקפיד על סדר וארגון: בלי זה, עלולים ללכת לאיבוד בין שלל הפריטים המועברים, דבר שבכוחו השלילי להאריך את ההובלה ביותר ממובן אחד.

אז איך מתחילים?

בעיקרו של דבר, ברור שהשאיפה לבצע כל משימת הובלה היא במינימום האפשרי של משאיות הובלה. לשריין משאית נוספת עבור פריטים שיכלו להיכנס, עם קצת מחשבה, גם במשאית הראשונה, היא משימה חסרת טעם, שבכוחה לייקר את המשימה כולה. לכן, חשוב מאד לדעת בדיוק כמה פריטים מועברים, וכן את נפחם הכולל.

אנשי אירית הובלות, המנוסים בהובלות מסוג זה, ידאגו לברר עם הלקוח בדיוק מה נדרש להעביר, וכן יעניקו לו ייעוץ חיוני לכל אורך הדרך. כך, כל אחת מהמשאיות תעשה את דרכה בבטחה ליעד, והן יגיעו אליו בתיאום מושלם.

לא תאמינו עד כמה זה יהפוך את ההובלה לנוחה יותר.

'