פירוק והרכבת רהיטים

הסתכלו על הרהיטים שלכם. ואז על דלת הבית או המעלית. מבלי להיכנס יתר על המידה לחישובים מתמטיים, לא מן הנמנע כי רהיטים מסוימים לא יוכלו לעבור בפתח הדלת, או להיכנס למעלית. כשגם זויות שונות ומשונות לא מצליחות, מבינים למעשה שאין ברירה אלא לפרק את הרהיטים.

אחד השירותים המרכזיים שמציעה אירית הובלות נוגע לפירוק ולהרכבת רהיטים. אנחנו נמנה כאן את המאפיינים העיקריים שלו.

על הבעיה (ופירוקה לגורמים)

רהיטים, מיותר אולי לציין, מגיעים במגוון גדלים וצורות, כך שלא תמיד אפשר להרים אותם, על כל שכן להעביר אותם בפתחים צרים. החדשות הטובות הן שבניגוד למכשירי חשמל, למשל, רהיטים ניתן במרבית המקרים לפרק לחלקיהם השונים. אחרי הכול, כמעט כולם הגיעו בשלב הראשוני בתוך ארגז, וכמעט תמיד נעשו מאמצי הרכבה מסוג זה.

כאן התמונה מתחילה להסתבך. באם הרכבת רהיטים, אפילו כשיש בנמצא חוברות הוראות מפורטות, נחשבת למשימה מורכבת, פירוקם עלול להיות מסובך עוד יותר – ולא מכיוון שנדרש לחשוב “הפוך”. אנשים רבים עומדים אובדי עצות אל מול הרהיט, מנסים להבין כיצד ניתן לפרק אותו.

כאן ניתן להוסיף למורכבות את ההיבט הבטיחותי של המשימה. רהיטים עלולים להיפגע במגוון דרכים בעת פירוקם: למשל, בעת הוצאת חלקים שלא אמורים להוציא, הפעלת כוח מופרז וכן הלאה. התוצאה של כך היא הוצאות עצומות על תיקונים, במקרים הפשוטים יותר, או אפילו החלפת הרהיט כולו.

כיצד חברת הובלות יכולה לסייע?

חברת הובלות מקצועית, ובכלל זה אירית הובלות, מציעה מגוון רחב של שירותים הנוגעים להובלה, ובכלל זה פירוק רהיטים, והרכבתם מחדש בכתובת החדשה. אלה נעשים על ידי כוח אדם מנוסה, בעל ידיים “ימניות”, שבקיא במלאכה עד לרמת היסוד. התוצאה, כאמור, היא פירוק מהיר ובטוח ביותר, על פי צרכי הלקוח.

ההקפדה חייבת להיות גם על סדר הפעולות. ברוב המקרים, ההמלצה הברורה היא לפרק את הרהיטים כצעד אחרון בבית הקודם, ולהרכיבם ראשונים בכתובת החדשה – ולו מכיוון שבדרך זו המשימה הופכת לפשוטה ולנוחה יותר. גם כאן, חברת הובלות מקצועית תוכל להעניק את הייעוץ המתבקש, ותבחר בלוח הזמנים המתאים ביותר בכל מקרה מסוים.

'