פינוי תכולת דירה

יש מספר מצבים, בהם אתם מבינים שאין פתרון אחר. הדירה עולה על גדותיה, וכוללת לא מעט פריטים מיותרים, שתופסים בה כל חלקה טובה. אתם מעוניינים לפנות את הפריטים, אך לא יודעים מאיפה להתחיל. מה גם שחלק ניכר מהם נחשב לכבד בכל קנה מידה, כך שהובלתו העצמאית אינה באה בחשבון.

לא בטוח שאתם יודעים, אבל שירותי פינוי דירה יכולים לעשות את השינוי עבורכם. אירית הובלות, כחלק מסל השירותים שלה, מציע גם את שירותים אלה, ומבצעת זאת במקצועיות המקסימלית.

מתי נדרש פינוי דירה?

פינוי דירה, אם כן, הוא מצב שבו מרוקנים חלק ניכר מתכולת הבית, או אפילו את כולה. יש לא מעט מצבים בהם הדבר נדרש, ובין השאר:

  • פינוי דירות לקראת מעבר.
  • פינוי דירות לפני שיפוץ.
  • פינוי דירות לאחר שריפה.
  • פינוי דירות שהתקבלו בירושה.
  • פינוי דירות של אגרונומים (אספנים) כפייתיים.

מיותר אולי להדגיש כי פינוי פריטים אלה אינו יכול להיעשות בצורה עצמאית. ראשית, חוקי העזר העירוניים מוציאים מכלל אפשרות השלכה של פריטים בסדר גודל משמעותי בפח האשפה השכונתי, נניח. גם כמות הפריטים, גודלם ומשקלם מהווים משתנה שיש לתת עליו את הדעת, ולהקשות על התהליך עוד יותר.

כך זה מתבצע

אירית הובלות חורטת על דגלה מומחיות בכל היבטי הובלת דירה, ובכלל זה גם פינויה. בכל אחד מהמקרים, ייפגשו אנשי החברה עם הלקוחות, ויחדיו הם יכינו רשימת פריטים. החלוקה העיקרית היא על פי ייעודם, כלומר, הפריטים שמשאירים בדירה, לעומת אלה שנדרש לפנות. ואגב, יש גם להחליט מה יעלה בגורלם של הפריטים, כשהאפשרויות הנפוצות הן העברה שלהם לאתרי ההטמנה המורשים, או לחילופין תרומה לנזקקים.

אירית הובלות, מעצם פעילותה בתחום, אף תנפיק את הרכב המתאים ביותר, שיבצע את הובלת הפריטים בפועל. כך, בתוך מספר שעות, הסדר יכול לחזור לדירה, דבר שהופך את החיים בה לנעימים הרבה יותר.

'