ניילון נצמד

זהו אחד השחקניים המרכזיים ביותר בתחום אריזת המוצרים, ומכאן שיש לו חשיבות מכרעת בעת הובלת דירות. הניילון הנצמד, אשר מגיע במגוון צורות וגדלים, יכול להיות המוצר שיאפשר לשמור על הפריטים המובלים, ובכך למנוע נזק בגובה של אלפי שקלים.

מאפייני הניילון הנצמד

ניילון נצמד משמש, מן הסתם, למגוון תפקידים: ניתן למצוא אותו במטבחים רבים, למשל, וזאת על מנת לארוז מוצרי מזון שונים. אלא שלניילון ייעוד משמעותי גם בתחום ההובלות: באמצעותו ניתן לעטוף פריטים מכל סוג, בייחוד אלה השבירים. הניילון מספק שכבת הגנה, שמקטינה מאד את הסיכויים לנזק כלשהו שייגרם לפריט המועבר, חלילה. 

המאפיינים הייחודיים של הניילון הנצמד הם שהופכים אותו לכה יעיל. ראשית, עצם ההיצמדות שלו לפריט, מקלה מאד על מלאכת העטיפה.

מעבר לכך, ניילון זה הוא נמתח, דבר שמאפשר גם גמישות רבה במהלך האריזה. ואגב, הניילון לא רק מגן על הפריט מפני נזקים – אלא גם מבטיח כי הניקיון שלו יישמר. על רקע האבק והלכלוך שעלולים לאפיין כל הובלת דירה, אין לזלזל בכך.

השירותים של אירית הובלות

אירית הובלות מסייעת לאוכלוסיית עוברי הדירה במספר דרכים, כשאחת מהן היא אספקת מוצרי אריזה. כך, הלקוח יכול לרכוש מוצרים מכל סוג: החל מארגזים ייעודיים, דרך ניירות בועות ועד לניילונים נצמדים. כל החומרים הם באיכות הגבוהה ביותר האפשרית, דבר שמקל מאד על הפיכת ההובלה לבטוחה.

מעוניינים להיעזר בנו עוד יותר? אין בעיה. בין השירותים המגוונים שמציעה אירית הובלות ללקוחותיה, ניתן למנות גם שירותי אריזה. אנשי החברה יגיעו ביום הנקוב עם הציוד המתאים ביותר למשימה, ויבצעו אותה על הצד הטוב ביותר. כך, ניתן לסיים את ההליך כולו במהרה, ולהימנע מכל אותם סיבוכים אפשריים שלו.

'