מוצרי אריזה

כאשר אנחנו מדברים על אריזה, ברור כי לפנינו משימה המצריכה יותר מאשר מספר ארגזים. כפי שיעידו רבים, אריזה נכונה היא המפתח להובלה מאורגנת ובטוחה, ומבטלת את הסיכונים אשר עלולים להיות בה. חברות הובלה רבות, ובכלל זה אירית הובלות, מציעות שירותי אריזה לבית או למשרד, וכן מציעות ציוד המשמש לצורך זה.

מהם, אם כן, מוצרי האריזה המרכזיים כיום? 

הכול מתחיל בקרטונים

אין ספק כי ארגזים מזוהים מעל הכול עם אריזה, ובצדק גמור. בתוכם ניתן לשים את כל אותם חפצים, מוצרי חשמל, בגדים, ספרים וכן הלאה. ארגזים מהווים הכלי הנוח ביותר לביצוע האריזה, אך פעמים רבות יש קושי בשימוש בהם. ראשית, הצורך לאסוף ארגזים בכמות מסחרית, שמצריכה מהאדם הממוצע שיטוט בלא מעט רשתות שיווק, ולא מעט אכזבות.

כמו כן, ברור כי הקרטונים צריכים להיות במצב ראוי לשימוש, וכן נדרש לדעת בדיוק מה לעשות עם כל אחד מהם. ישנם קרטונים שמתאימים לסוג מסוים של פריטים, וכאלה שחייבים לשים בהם את החפצים באופן מסוים: ברור כי קיים הבדל בין ארגזי קרטון לבין אלה העשויים מבטון, ובין המרופדים לקשיחים יותר.

 קושי נוסף הוא מציאת האיזון, בין הרצון להפחית את כמות הארגזים מחד, ובין החשש כי העמסת יתר תפגע בכל אחד מהפריטים המאוחסנים.

חשיבותה של הדבקה

לא ניתן לדבר על מוצרי אריזה, מבלי להזכיר גם את כל אותם חומרי ההדבקה: נייר דבק חזק, מסקנטייפ וכן הלאה. גם כאן, ניתן למצוא לא מעט סוגים, כל אחד מהם מתאים לסוג אחר של ארגזים.

נדרש לבצע את ההדבקה בהתאם לאופן ארגון הארגז, ובכל מקרה להקפיד על ביצוע המלאכה על פי הספר. ארגז שנפתח באמצע ההובלה הוא הסיוט הגדול ביותר של כל מוביל, ושימוש בחומרי הדבקה רעועים עלול להביא לכך.

ומה בנוגע לעטיפה?

יש לזכור כי גם כאשר הארגזים מתאימים למשימה, וגם כשהארגז מודבק היטב מהחוץ- בפנים עלולה להיות קטסטרופה של ממש. אריזת פריטים רבים מצריכה עטיפה שלהם בחומרים “מגנים”, בהתאם לרגישות שלהם ולחומר ממנו הם עשויים. מכשירי חשמל, למשל, יועטפו לא פעם בניירות הבועות (“פצפצים”), אשר יספקו להם הגנה ומרווח נשימה גם יחד.

הפתרון: חברת הובלות

כל אלה מובילים אותנו למסקנה כי אריזה חייבת להתבצע רק באמצעות הציוד האיכותי ביותר הקיים, והוא בהחלט לא נחלתו של כל בעל בית. במקום לחפש שעות אחר מוצרי האריזה, ולבצע את ההתאמות המורכבות האלה, ההמלצה שלנו אליכם היא פשוט להשאיר את העבודה לנו, אנשי אירית הובלות.

'