חשיבותו של נייר הבועות

כאשר אנחנו מדברים על ציוד אריזה, כמעט תמיד נכנס לתמונה נייר הבועות. נייר זה, הנודע גם בשמות דוגמת “פצפצים” או “פקפקים”, הוא אחד החשובים ביותר בדרך לשמירה על שלמותם של הפריטים הארוזים. אנחנו נמנה כאן את המאפיינים של נייר הבועות, ונראה את יתרונותיו בעת אריזת חפצים מכל סוג. 

על פלסטיק הבועות

פלסטיק בועות, כידוע, הוא אותה יריעה פלסטית שקופה, אשר הייעוד שלה הוא עטיפה של פריטים- ובעיקר כאלה השבירים. אותן “בועות” הם עיגולים בהם אוויר, שנועדו להעניק ריפוד לפריטים המועברים, וכן לאפשר את אוורורם.

ההיסטוריה של ניירות הבועות מתחילה עוד ב-1957, שעה שהם התגלו, בטעות, על ידי צמד מהנדסים. האחרונים רצו לייצר טפט פלסטי לניקוי, ובדרך כלשהי יצרו את הנייר. מאז, הם הקימו חברה, אשר היוותה את הבסיס לנייר הבועות כפי שאנחנו מכירים אותו כיום.

עם השנים, הפכו ניירות הבועות לאמצעי מצוין להעברת זמן, שעה שרבים מנסים לפוצץ את אותן בועות, ולהאזין לקולות הנשמעים בדרך כך. למעשה, זוהי דרך יעילה ביותר להפגת מתחים, או אפילו להעברת כמה דקות מתות.

הדרך לאריזה נכונה

ניתן למצוא כיום סוגים שונים של פלסטיק בועות. ההבדל העיקרי ביניהם הוא בגודל, או לכל הפחות במספר השכבות: ישנם ניירות בגודל של כ-6 מילימטר, והם מגיעים לכ-2.5 סנטימטרים. ברור שלכל משימה ייבחר הנייר על פי נפח הפריטים שיש לארוז, והרגישות שלהם.

כמו כן, גם החומרים הספציפיים שמרכיבים את פלסטיק הבועות צריכים להיכנס לתמונה. למשל, כאשר מעבירים ציוד אלקטרוני רגיש, הבחירה צריכה להיעשות בנייר אשר אינו מעביר חשמל סטטי, אשר השלכתו על אותם פריטים עלולה להיות הרת אסון.

חברת הובלות מקצועית, דוגמת אירית הובלות, תספק את ניירות הבועות האיכותיים ביותר בכל אריזה. כמו כן, באפשרותכם לרכוש את אותן ניירות, ולארוז את הפריטים בכוחות עצמכם.

'