השכרת ארגזים

אין צל של ספק כי אריזה נכונה היא אחד המפתחות העיקריים בדרך להובלת דירה על פי הספר. אלא שברור שכדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, נדרש להיעזר בחומרי האריזה האיכותיים ביותר, ואלה שמתאימים במידה הרבה ביותר למשימה הספציפית. אירית הובלות מאפשרת לכם להתקרב לכך במידה משמעותית, באמצעות שירות השכרת ארגזים.

חשיבותם של ארגזים

ארגזים נחשבים לפתרון האחסון האידיאלי של פריטים להובלה, ולא קשה להבין מדוע. הם חזקים, ויכולים לאכסן בתוכם גם את הפריטים החזקים ביותר. את הארגזים ניתן לאטום, כך שאין חשש שהפריטים שנמצאים בתוכם יפלו, חלילה, או יירטבו בימים גשומים. וחשוב לא פחות: הארגזים מאפשרים לחסוך נפח עצום. כל מי שהתנסה בעברו בביצוע הובלות דירה, יודע כבר כי צמצום בנפח היא אחד הדגשים החשובים ביותר בדרך להובלה מוצלחת.

הארגזים המוכרים כיום נחלקים לשתי קבוצות עיקריות: הראשונה תכלול בתוכה את כל אותם ארגזי קרטון, אשר אנחנו מכירים בוודאי מהסופר מרקט השכנותי. נכון, לא קשה למצוא ארגזים כאלה, אלא שפעמים רבות ניתן למצוא עשרות ארגזים בגדלים שונים, כולם תקינים – זו כבר משימה מורכבת הרבה יותר. 

בשנים האחרונות, נכנסו לתמונה גם ארגזי הפלסטיק, שדומה כי הצליחו לשנות את חוקי המשחק בו. ארגזים אלה נחשבים ליעילים במיוחד: הם קשיחים הרבה יותר מארגזי הפלסטיק, הסימון על גביהם נחשב לפשוט וניתן לעשות בהם שימוש רב פעמי. מטבע הדברים, ארגזים אלה יהיו יקרים יותר מאלה הבסיסיים יותר.

אז כמה זה עולה?

כל מי שהתנסה בשירותיה של אירית הובלות, יוכל להעיד על התעריפים הזולים שהיא מציעה – לעיתים, ההנחות מגיעות עד ל-30% ממחיר השוק. גם במקרה של השכרת ארגזים, התמונה דומה. תעריפי ההשכרה אצלנו נחשבים לנוחים בכל קנה מידה, כשאיכותם של הארגזים הופכת את ההשקעה לכדאית עוד יותר.

בכל אחד מהמקרים, אנחנו מעריכים מראש את כמות הארגזים הנדרשת על פי הפירוט שמועבר לנו. אנחנו נעניק גם סיוע מלא בדרך להשלמת הליך ההובלה, דוגמת שירותי אריזה אם נדרשים.

'