הצעת מחיר בכתב

לא פעם זה קורה. אנשים סוגרים בטלפון עם חברת ההובלות שלהם, ומאמינים כי בכך בוצעו למעשה כל הסידורים. ואז יום ההובלה מגיע, ומגלים פתאום כי חוקי המשחק השתנו. המחיר גבוה יותר ממה שסוכם, חברת ההובלות לא ידעה על חלק מהפריטים שיש להעביר, ובכלל – כל התהליך מתמשך לו, וגם הופך ליקר יותר.

אז מה הפתרון? ובכן, ברור כי חברות הובלה אשר שיטת עבודתן עם הלקוחות כוללת הצעת מחיר בכתב יהיו אמינות ומקצועיות יותר. אירית הובלות מקפידה על כך בדיוק, והתוצאה היא שירות שאין שני לו ללקוחות.

מה כוללת הצעת המחיר?

הצעת המחיר היא למעשה החוזה הרשמי של ההובלה. היא תגדיר את כל אחד מהפריטים שיש להעביר, כפי שהעביר אותם הלקוח לחברת ההובלות. בנוסף על כך, תכלול ההצעה גם את הפרטים שסוכמו לגבי מועד התהליך, וכמובן – את המחיר שמציעה חברת ההובלות. שני הצדדים חותמים על המסמך.

התכלית העיקרית של הצעת המחיר היא למנוע אי הבנות, או שינויים של הרגע האחרון. אלא, כאמור, פועלים לא פעם לרעתו של הלקוח. חברת הובלות שאינה מקצועית עשויה לטעון כי לא נמסר לה על פריט מסוים, למשל, וכעת עליה להיערך בצורה מיוחדת למצב החדש. לכן, מחיר ההובלות עלול להעלות בעשרות אחוזים, תוך ניצול הלחץ וחוסר האונים של הלקוח ביום ההובלה עצמו.

נשמח לשמוע מכם

אירית הובלות חורטת על דגלה מקצועיות בכל אחד מהיבטי ההובלה, ומעמידה במרכז התפיסה את היחס ללקוחות. הצעת המחיר שמנוסחת עבור שני הצדדים היא חד משמעית, ברורה ולא כוללת “אותיות קטנות”, להבדיל מחברות אחרות הפועלות בתחום. ככלל, החברה פועלת בשקיפות מלאה, והולכת לקראתו של הלקוח בכל רגע נתון.

ומה לגבי המחיר שנכלל בתוך ההצעה? בהקשר הזה, ניתן בהחלט לטעון שהוא יהיה אטרקטיבי בעשרות מונים מאשר המחיר המקובל בשוק. התוצאה של כל אלה היא הובלה אשר מתבצעת על הצד הטוב ביותר, ללא אי הבנות, וניתנת במחיר שווה לכל נפש.

'