העברת דירות יוקרה

מזלכם שפר עליכם, ואתם מתגוררים בדירת יוקרה. אולם, הגיע הרגע בו עליכם לעבור דירה, לכתובת שאמורה להיות מפוארת לא פחות. אלא שמולכם עומדת משימה לא פשוטה כלל, והיא העברת התכולה של דירת היוקרה, שמטבע הדברים שווה הון תועפות. איך תעשו זאת נכון?

החדשות הטובות הן שאירית הובלות, אחת מחברות ההובלה המובילות בישראל, מציע שירות מלא גם בתחום של העברת דירות יוקרה.

המאפיינים של הובלת דירות יוקרה

אז מה הופך הובלת דירת יוקרה למורכבת? ובכן, רבים יציינו, בראש ובראשונה, את גודלה של הדירה. דירות יוקרה מצטיינות בשטח מרשים, ובאינספור פריטים מפוארים, אשר ההובלה חייבת למצוא להם מענה. חברת הובלות מקצועית, דוגמת אירית הובלות, תוכל לספק משאיות הובלה על פי הצורך, ובכך למצוא פתרון ראוי לכל פריט ופריט.

היבט אחר של ההובלה, חיוני לא פחות, נוגע כבר לערכם של הפריטים. אלה, כאמור, שווים הון תועפות, וכל נזק להם עלול להביא להוצאות מיותרות של עשרות אלפי שקלים על תיקון, שלא לומר החלפה. גם במקרה הזה, חשוב מאד לראות שחברת ההובלות אכן מתנסה בהובלות מהסוג האמור, ומבצעת אותן על פי כל נהלי הבטיחות, ובעזרת ציוד המותאם למשימה.

הפתרונות של אירית הובלות

אירית הובלות ביצעה במהלך השנים אינספור הובלות, חלק ניכר מהן משתייך לקטגוריה של דירות יוקרה. בכל אחד מהמקרים, יגיעו אנשי החברה לדירה, ויבצעו את ההובלה במקצועיות המקסימלית. ואגב, על מנת לסייע לשקט הנפשי שלכם עוד יותר, כל הובלה כוללת ביטוח מלא, המתייחס לכל פריט ופריט.

ומה בנוגע למחיר? אצל אירית הובלות מחיר הובלות, אפילו של דירות יוקרה, הוא שווה לכל נפש, וזול בעשרות אחוזים ממתחרות אחרות בשדה המשחק של ההובלות.

'