הסוגים הנפוצים של הובלות קטנות

התחום של הובלות קטנות נחשב להתמחות העיקרית של אירית הובלות. אלא שבאופן מסורתי, זהו תחום שמעלה שאלות רבות בקרב הלקוחות שלנו. אחרי הכול, אין זה מובן מאליו מתי הובלות נחשבות לקטנות, ובכלל – מה הגבול המפריד ביניהן לבין ההובלות הגדולות יותר. על מנת להפיג מעט מחוסר הוודאות, הנה סקירה של הסוגים הנפוצים כיום של הובלות קטנות.

שימו לב שההתייחסות כאן היא להובלות של פריטים בודדים. ברור שככל שעולה מספר הפריטים הנכללים בכל הובלה והובלה, גדלים גם הסיכויים שההובלה תהפוך ל”גדולה” מעט יותר. 

הובלת רהיטים

הסוגיה של הובלת רהיטים נחשבת לאחת המרכזיות בתחום ההובלות הקטנות. הנה פריטים שברור שלא ניתן להשאיר מאחור בעת מעבר דירה, ולו מכיוון שהם נרכשו בסכומי כסף לא מעטים. הרהיטים נועדו לשמש אותנו שנים, כך ששריטה או פגיעה בהם במהלך ההובלה היא מאורע שאינו נעים כלל. זו הסיבה שפנייה לחברת הובלות מקצועית, דוגמת אירית הובלות, היא בבחינת הכרח.

הובלת מכשירי חשמל

אף בית אינו יכול להיות שלם ללא מכשירי החשמל. גם כאן, מדובר בפריטים אשר נרכשו באלפי שקלים, ושנרצה להעביר – בנפרד או לא – לבית החדש. שימו לב שהמונח “הובלות קטנות” עשוי להיות מעט מבלבל, ולו מכיוון שעשויים להיכנס לתמונה מוצרי חשמל גדלים וכבדים במיוחד.

בין מכשירי החשמל להם רצוי לדאוג במיוחד, ניתן למנות מכונת כביסה, מדיח כלים, תנור, טלוויזיה, וגולת הכותרת של תחום זה: מקרר. הובלה זו נחשבת למורכבת בכל קנה מידה, ולא ניתן להתפשר במציאת הגורם שיבצע אותה.

הובלת כספות

את הסקירה שלנו ממשיכים עם כל אותן כספות, בתוכן נאחסן את כל מה שחשוב לנו ביותר. הכספות, כדי שיבצעו את עבודתן, חייבות להיות חזקות, מאסיביות וקשיחות. כתוצאה, משקלן עשוי להגיע לשני טון – גם כאן, ראוי שלא להתבלבל, ולזכור כי הובלות כספות מוגדרות, כשהן נעשות בנפרד, כהובלות קטנות לכל דבר ועניין.

הובלת פסנתרים

לבסוף, לא ניתן שלא להתייחס לאחד מכלי הנגינה האהובים ביותר כיום, וכזה שנמצא באינספור בתים ישראליים. הפסנתר הוא בעל ערך כלכלי ורגשי רב עבורנו, והעברתו מבית לבית צריכה להיעשות במלוא הרצינות – אחרת, גדלים הסיכויים לנזק שיחול על כלי נגינה חשוב זה.

החדשות הטובות הן שחברות הובלה מקצועיות יוכלו להעביר את הפסנתר בצורה היעילה והבטוחה ביותר, בין השאר באמצעות מנוף (כאשר אינו נכנס במעלית או עובר בדלת).

'