הובלת מוצרי חשמל

קשה לדמיין כיצד היו נראים החיים שלנו ללא מוצרי החשמל השונים. עקב כך, ברור כי כשאנחנו עוברים דירה, לא נוכל להשאיר אותם מאחור. הבעיה היא שמכשירי חשמל שונים נחשבים לגדולים (ולכבדים) במיוחד, ועלולים להינזק באינספור צורות. לכן, רצוי מאד להעבירם אך ורק באמצעות חברת הובלות.

חלק מהותי בפעילות של אירית הובלות נוגע להעברה של מוצרי חשמל למיניהם. כפי שתיראו מדי, הרי שהמומחיות נדרשת כשזה נוגע לפריטים החשובים לנו כל כך.

למה קשה להעביר מוצרי חשמל?

כמובן שכשאנחנו מדברים על מוצרי חשמל, אנחנו מתכוונים לעולם ומלואו. ובעולם הזה, יש לא מעט פריטים כבידים במיוחד. חשבו, למשל, על מקרר או מדיח כלים. ברור כי אדם מן המניין, חשוב ככל שיהיה, לא יוכל להרים את אלה בהצלחה, ועל אחת כמה וכמה כאשר נדרש גם להעבירם בחדר המדרגות או במעלית. ואכן, לא פעם הובלות מכשירי חשמל כוללות לא רק מובילים מקצועיים, אלא גם ציוד ייעודי, לרבות מנופים.

נקודה חשובה נוספת היא שמכשירי חשמל הם בעלי פוטנציאל נזק פשוט עצום. זוהי מערכת רגישה ביותר, בה מספיקה פגיעה ברכיב אחד, שולי ככל שייראה, על מנת להשבית את המכשיר לחלוטין. עקב כך, הרי שכשמובילים מכשירי חשמל, רצוי לתת את הדעת על הרמה נכונה שלהם, אריזה שלא תפגע בתצורתם או מיקום בטוח שלהם ברכב ההובלה. גם כאן, רק חברה מקצועית הפועלת בתחום תציע זאת.

סוגיית התיאום הראשוני

יצרתם קשר עם אירית הובלות? רצוי מאד שתציינו בפניה, ומוקדם ככל האפשר, את המכשירים החשמליים שאתם מעוניינים להעביר. מעבר לכך, הרי שמומלץ לגבי כל אחד מהמוצרים לציין בדיוק את הדגם, המשקל או כל פרט אחר שיסייע להיערך לקראת ההובלה. כמו כן, ציינו גם פרטים כלליים לגבי ההובלה: לאיזה קומה היא תהיה? האם בבניין יש מעלית? וכן הלאה. בדרך זו, יהיה פשוט הרבה יותר להתאים את הציוד או המובילים למשימה החשובה שיש לעשות. כך, מובטחת הובלה מהירה ויעילה של כל הפריטים.

ואגב, שמירה על מספר דגשים תאפשר להפוך את הובלת מוצרי החשמל הקלים יותר לפשוטה פי כמה. כאשר המדובר הוא במוצרים קטנים, דוגמת טוסטר או קומקום, אפשר בהחלט להעביר חלק מהם באחת הגיחות שייעשו בוודאי לבית החדש. את אלה שמשאירים לאנשי חברת ההובלה רצוי לשכן בארגזים, עם הפרדה בהתאם לסוגי המוצרים או לייעודם.

'