הובלת כספות

הובלת כספות מהתחומים בהם אירית הובלות מתמחה. לנו הנסיון והיכולת להעביר את הכספת שלכם בבטחון, דסקטיות מלאה, ביטוח מלא ושירות לקוחות ללא דופי. התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר מנציג שלנו בטלפון 050-761-8654

כספות. הן נמצאות בבתים של רבים מאיתנו, ומכילות את כל מה שחשוב עבורנו. כאשר אנו עוברים דירה, ברור כי נרצה לשמור על כל הפריטים שנמצאים בתוכה. זו לא בעיה: אחרי הכול, אפשר בקלות לרוקן את תכולת כל כספת. אבל כשמעוניינים להעביר גם אותה לבית החדש, נתקלים לא פעם בקשיים.

כספות רבות הן כבדות, בכך אין ספק. הן גם יקרות, כך שלא תרצו לקחת כל סיכון בהובלה שלהן. לכן, כאשר מעוניינים להעביר אותן למען החדש, חברת הובלות טובה יכולה לסייע בכך. ואירית הובלות היא החברה הזו בדיוק.

כיצד מעבירים כספות?

הובלה של כספות אינה דבר פשוט. מטבע הדברים, וכדי למנוע כל אפשרות של פריצה אליהן, הן מיועדות להיות כבדות ואטומות. כספות מגיעות גם בגדלים שונים, בהתאם לצרכי המאחסן: הפשוטות יותר יהיו מיועדות לפריטים קטנים דוגמת מסמכים או תכשיטים, בעוד הגדולות יוכלו לאחסן גם חפצי אומנות, מוצרי חשמל וכן הלאה. והגדולות, אגב, יכולות לשקול גם למעלה משני טון.

בדרך כלל, כספות, עקב משקלן, זקוקות לאמצעי העברה מיוחדים. כשהן כבדות במיוחד, לא מן הנמנע שיידרש שימוש בעגלות מיוחדות. כאשר הבית נמצא בקומה גבוהה, או כאשר אין בו מעלית- ייתכן מאד שיהיה צורך להשתמש במנופים. כמו כן, על מנת שלא יחול על הכספות נזק במהלך המעבר, חלילה, נדרש גם אמצעי הובלה בטיחותיים, דוגמת משאית המיועדת להובלות.

הדבר המרכזי: התאמה לצרכים

ישנם אינספור סוגים שונים של כספות. בעוד חלק מיועדות להיות מורכבות בתוך ארון, אחרות ימוקמו דווקא בקיר או ברצפה. ובעוד אחדות ישתמשו במפתח, אחרות יציגו מערכת דיגיטלית מתוחכמת. לכל אחד מההיבטים האלה השפעה רבה על ההובלה, בעיקר מבחינת הציוד אשר מוקצה לה וכוח האדם הנרתם למשימה.

כל הובלת כספת באמצעות אירית הובלות כוללת, עקב כך, תשאול מקיף של הלקוח לגבי סוג הפריטים שיש להעביר, ובכלל זה כספות. רק לאחר שמובנת התמונה המלאה, ומוחלט על הציוד שיירתם למשימה, מתחילה המשימה עצמה. כך קטנים מאד הסיכונים לחוסר התאמה, אשר יביא לבזבוז רציני של זמן ומשאבים.

הגם שתהליך ההובלה נחשב לבטוח במידה המקסימלית, אירית הובלות מבטחת את הכספות בכל עסקה, על כל צרה שלא תבוא. עם זאת, מומלץ מאד לרוקן את הכספת מתוכנה לחלוטין טרם המעבר, ובכך להקטין מאד את הסיכויים לפגיעה בפריטים אלה.

'