הובלת חנויות

זה קורה, כמעט תמיד, במחזור הפעילות של כל עסק או חנות. הרגע שבו מבינים כי נדרש להחליף כתובת, תהא הסיבה לכך אשר תהא. וכשזה קורה, מלבד ההתרגשות הראשונית, יש לחשוב על הדרך הטובה ביותר לבצע את המעבר. וכאן בדיוק אירית הובלות נכנסת לתמונה.

הקשיים של הובלת חנות

הובלת חנות, חשוב להדגיש, אינה דבר פשוט כלל וכלל. רשימת הפריטים שמאפיינת את החנות הממוצעת היא שמביאה לכך: מדובר כאן במאות פריטים, אם לא יותר מכך. חפצים רבים מבין אלה שווים הון תועפות, ואחרים גם שבירים. וכשפריט נשבר במהלך ההובלה, הרי שההוצאות כולן נופלות, איך לא, על בעל העסק.

מילת מפתח נוספת ביחס להובלת חנויות היא סדר. עקב מספר הפריטים הרב שנדרש להכניס לתוך משאית (או משאיות) ההובלה, גדל מאד הסיכוי לבלאגן. כשלא מתכננים את המעבר על פי תכנית מוגדרת, ושלא יודעים בדיוק היכן אמור להיות מונח כל פריט או חפץ – מסתכנים בהסתבכות מיותרת. הדבר עלול להאריך מאד את ההובלה וההתארגנות המחודשת, ובכך לפגוע אפילו במחזור העסקים של החנות כולה.

על אירית הובלות

אירית הובלות נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחומה. במהלך השנים, ביצעה היא אינספור הובלות בתחום הפרטי והעסקי, חלק ניכר מהן הוא הובלת חנויות. שירותי החברה ניתנים בכל חלקי הארץ, ובמחירים הזולים ביותר שניתן למצוא כיום בתחום זה בישראל.

בנוסף על כך, מציעה החברה ייעוץ מלא על הליך ההובלה, וכן שורה של שירותים משלימים: החל מפריקה והרכבה, דרך שירותי אריזה ועד לאחסנת פריטים. שירותי האחסנה, אגב, נפוצים מאד בקרב בעלי חנויות, ולו מכיוון שהם זקוקים למקום לאחסן בו את המלאי, לפרק זמן קצר או ארוך. המחירים של כלל השירותים נוחים מאד, ובכוחם להקל מאד על ההליך כולו.

'