הובלות רהיטים

דיברנו כבר על החשיבות של הובלות בסדר גודל קטן עד בינוני. ניתן למצוא לכך אינספור ראיות: לראייה, אחוז ניכר מההובלות שנעשות כיום מוגדר תחת הקטגוריה של “הובלות קטנות”, הכוללות מספר מצומצם של פריטים.

חשבו, למשל, על הובלה של מספר רהיטים. אולי אפילו רהיט אחד. בדרך כלל, הרכב המשפחתי לא יאפשר הובלה מסוג זה. נדרש לפנות אל חברת הובלות אשר מתמחה גם בתחום של הובלות רהיטים קטנות.

החשיבות של הובלות רהיטים

כאשר אנחנו מדברים על הובלת רהיטים, ברור כי כל רהיט יכול להילקח בחשבון: ספה או כורסא, שולחן או מערך כיסאות, שידה או כוננית- אלו הן חלק מהדוגמאות היותר נפוצות כיום למעבר רהיטים.

יש צורך בהובלה מסוג זה במצבים נפוצים בהחלט. למשל, כאשר מעוניינים להעביר את הרהיט לביתו של קרוב משפחה, חבר או כל אדם אשר זקוק לו. מעבר לכך, רבים מעוניינים להשתדרג בריהוט חדש, שלא תמיד מגיע עם שירותי הובלה. חברת הובלה, אם כן, היא הפתרון במצבים אלה.

הובלת רהיטים יכולה להיות קשה

כאן כבר מגיעים להיבט חשוב במקרים רבים של הובלת רהיטים: פירוק והרכבה. בשונה אולי מסוגים אחרים של הובלה, רהיטים רבים נדרש לפרק על מנת שיוכלו לעבור במפתן הדלת או במעלית, למשל. נדרשת, אם כן, שהמובילים יתמקצעו גם בתחום האמור, וכן יעשו זאת באופן הבטוח והיעיל ביותר.

כמו כן, את הציוד יש לארוז באופן הבטוח ביותר. רהיטים עלולים להינזק במהלך ההובלה, נזק שמסתכם לעיתים בהון תועפות. על אף שהסיכוי לתקלות במהלך הובלה של אירית הובלות קלוש, הרי שהיא, על כל מקרה, מבטחת את הציוד כולו.

עלותה של הובלת רהיטים

כאשר בוחרים להעביר רהיט או מספר רהיטים, חשוב מאד להגדיר לחברת ההובלה- אירית הובלות במקרה הזה- בדיוק במה מדובר. מידות מדויקות של הרהיט, פרטים לגבי היעד, הקומה אליה יש להעביר את הפריט: אלו הן מספר סוגיות משמעותיות ביות, שישפיעו על הציוד שיותאם, כוח האדם שיוקדש למשימה, לוח הזמנים שיקבע- וכן, גם על עלות ההובלה.

מטבע הדברים, הובלה של רהיט אחד או שניים תהיה זולה באופן משמעותי מאשר ההובלות הסטנדרטיות. עם זאת, כאשר מגדירים בדיוק את הפריטים שיילקחו בחשבון ואת המאפיינים של ההובלה, קל הרבה יותר להתאים אותה לצרכים- ובכך לקבוע מחיר שיהיה מקובל על שני הצדדים.

'