הובלות קטנות

כאשר אתם שומעים את המילה “הובלה”, עולה לכם לרוב תמונה של שיירת משאיות עמוסות ציוד, אשר מכילות את כל מה שצריך עבור הבית החדש. אבל, מה אם רוצים להוביל מספר מצומצם של פריטים? מה אם מעוניינים רק בהובלה בסיסית של מכונת כביסה או ספה בודדת? במצב כזה, נכנסים כבר לתחום של הובלות קטנות.

 לא כל חברת הובלות מציעה את השירות החשוב הזה. או לכל הפחות: לא כל חברה מתאימה אליו את מחיר ההובלה. עם אירית הובלות ניתן לבצע הובלות קטנות בצורה הפשוטה, הנוחה והזולה ביותר.

מהן הובלות קטנות?

כמשדברים על הובלות קטנות, מתייחסים לרוב לכאלה אשר נעשות באמצעות רכב הובלה קטן, וכוללות מספר מצומצם של פריטים: מכשירי חשמל, רהיטים, ציוד אישי, ארונות, פסנתרים וכן הלאה. ורצוי מעט ככל האפשר מהם.

הובלה קטנה יכולה להתבצע בנפרד, או כחלק מהובלה גדולה יותר. בשני המקרים, אירית הובלות מציעה מחיר הנמוך פי כמה מאשר ההובלות ה”כבדות”.

הגורמים המשפיעים על מחיר ההובלה

מחירן של הובלות קטנות נקבע על פי מספר פרמטרים עיקריים. ראשית, ישפיע במידה רבה מספר הפריטים שיש להעביר, כמו גם גודלם ומשקלם. בהתאם להם, כמובן, ייקבע כוח האדם והציוד אשר ישמש להובלה.

סוגיית המרחק חשובה מאד גם היא. ברור כי הובלות הנערכות לאורכה של מדינת ישראל יהיו יקרות מעט יותר מאשר אלה אשר כוללות שתי ערים באיזור המרכז.

הנגישות לציוד ומאפייני המוצא והיעד משמעותיים אף הם. ברור כי הובלות לקומות גבוהות יהיו מסובכות מאשר בתי קרקע. מה גם שישנו ציוד אשר מצריך אמצעי הרמה,
דוגמת מנופים- אירית הובלות יכולה להיערך מראש לכל תרחיש, אך כדי שזו תתבצע נדרשים שקיפות ומידע מלאים מצד הלקוח.

הדבר החשוב ביותר: פירוט

כאשר מזמינים הובלה קטנה, ישנו צורך מהותי לפרט ככל האפשר על הפריטים שיש להעביר: לא רק ציון מינורי של מהותם (“מקרר”, “שולחן”), אלא גדלים, משקלים משוערים וכיוצא בזה.

רצוי מאד לתת פרטים מדוייקים ככל האפשר על יעד ההובלה: לאיזו קומה מיועדים החפצים? מהן דרכי הגישה של הבית? וכיוצא בזה.

היתרונות של הובלות קטנות

ראינו כבר שהובלות “קטנות”, על אף שמן, כוללות לא פעם פריטים כבדים בהחלט. להבדיל ממחשבים ניידים או מסמכים, למשל, אותם ניתן להעביר באופן אישי, רצוי מאד שלא לוותר על שירותיה של חברת הובלות במשימות מסוג זה.

חשוב לזכור שללא ציוד הובלה מתאים, חלק לא מבוטל מהפריטים יכול להינזק. העבודות של אירית הובלות נעשות בביטוח מלא, וכן באופן היעיל והמהיר ביותר.

'