הובלות קטנות תל אביב

תל אביב. אנחנו מתייחסים אליה בתור “העיר הגדולה”, ובצדק גמור. עם זאת, לפחות בתחום ההובלות רבים יטענו שההיפך הוא הנכון. תל אביב מוגדרת גם כעיר הצעירים, סטודנטים או לא, אשר מתחילים בה פרק חדש בחייהם. יש לכך השפעה מהותית על תחום ההובלות: למעשה, הרי שאחוז ניכר מההובלות לתל אביב מוגדרות כ”קטנות”.

אירית הובלות, חברת ההובלות המובילה בישראל, חרטה על דגלה מומחיות בביצוע הובלות קטנות, ומציעה מענה נרחב עבור אלה אשר מעוניינים להתגורר בעיר המרכזית ביותר בישראל.

האוכלוסייה המגוונת של תל אביב

לא קשה למצוא סיבות המביאות לכך שאחוזים נכבדים באוכלוסייה של תל אביב מוגדרים כצעירים. רבים מייחסים לכך את מוסדות ההשכלה הגבוהה הרבים שבתל אביב- החל מאוניברסיטת תל אביב, דרך המכללות המגוונות ועד לבתי הספר המקצועיים. רבים שמתחילים ללמוד במוסדות מסוג זה עוברים גם לתל אביב, וזאת כדי למנוע שעות רבות בנסיעות מדי יום ביומו.

יש לזכור גם שבתל אביב נמצא אחוז ניכר ממקומות התעסוקה שבישראל: זהו למעשה הלב הפועם של אזור גוש דן כולו, מקום בו ניתן להתחיל חיים עצמאיים. וזה עוד בלי להזכיר את מגוון מקומות הבילוי הפזורים בכל חלקה טובה בעיר.

ההשפעה על ההובלות

מה לכל אלה ולהובלות קטנות? פשוט מאד: כאשר צעירים עוברים לתל אביב, ברור כי הם לא עושים זאת במטרה למצוא את דירת החלומות שלהם. למעשה, על רקע עליית מחירי הדירות המשמעותית של השנים האחרונות, חלום רכישת הדירה הופך לכמעט בלתי אפשרי, על אחת כמה וכמה בתל אביב.

עקב כך, הרי שאין הרבה אפשרויות, מעבר להשכיר דירה. היות ודירות בתל אביב נוטות להיות מרוהטות, בצורה חלקית או מלאה, אין צורך בהכרח למלא את משאיות ההובלה בכל טוב. לרוב, יידרשו רהיטים קטנים, כמה מוצרים חשמל אישיים ובגדים.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה

ברור כי הובלות קטנות, בתל אביב או מחוצה לה, אמורות להיות זולות יותר מאשר אלה המאסיביות. ובכן, זה ברור לפחות על הנייר: חברות רבות הפועלות בתחום מנצלות את הביקוש הגובר לתל אביב, ומייקרות את מחיר ההובלה באחוזים נכבדים. אצלנו, באירית הובלות, התמונה הפוכה: מחירי ההובלות שלנו, הן עבור סטודנטים והן עבור אחרים, נחשבים לאטרקטיביים בכל קנה מידה.

אנחנו מכירים את תל אביב עד לרמת היסוד, ומנוסים בהובלות לשכונות השונות שבתוכה. גם בכוחן של עובדות אלה להפוך את ההובלה לפשוטה הרבה יותר.

'