הובלות קטנות: מדוע זקוקים לחברת הובלות?

הובלות קטנות, לכאורה, נראות על הנייר כמו דבר פשוט. אחרי הכול, ברור שהעברה של מספר מכשירי חשמל, למשל, אינה מורכבת כמו ארונות, שולחנות ורהיטים למכביר. ועדיין, קשה מאד לעשות זאת ללא חברת הובלות מקצועית. אנחנו ננסה לסייע לכם להבין מדוע.

בגלל המקצועיות

הובלות עשויות להיות מבצע של ממש. יש להתכונן אליהן ימים מראש, ולהקפיד על ביצוע יעיל ומהיר. השאיפה של כולם היא לסיים עם הסיפור בתוך מספר שעות, ורצוי בנגלה אחת. כאשר עושים זאת עם הרכב הפרטי, הסיכויים לכך קטנים עד מאד. באותו אופן, כאשר לא יודעים כיצד למקם את הפריטים בתוך הרכב, ובאיזה אופן להעביר אותם לכתובת החדשה, המשימה הופכת למורכבת שבעתיים.

בגלל האמצעים

גם הובלות המוגדרות כ”קטנות”, כוללות בתוכן לא מעט פריטים אשר רחוקים מלהיות כאלה. חשבו, למשל, על פסנתר או על כספת. ברור כי אדם, חסון ככל שיהיה, יתקשה מאד להעביר את אלה בכוחות עצמו, על אחת כמה וכמה לקומות גבוהות.

חברות הובלה מציעות משאית אליה ניתן לשנע את הציוד, מנוף שיסייע להרמתו מעלה ושלל אמצעים טכנולוגיים שהופכים את המשימה לפשוטה הרבה יותר.

בגלל הבטיחות

הובלה אינה משחק ילדים. חשוב לזכור כי בדרך כלל נכנסים לתמונה פריטים אשר שווים הכספי לא מסולא בפז: מכשירי חשמל, למשל, עלולים להינזק כאשר מרימים אותם באופן שאינו ראוי, או לחילופין כשלא ממקמים אותם במשאית ההובלה בסדר הנכון. במקרה הזה, בחירה בחברת הובלות מקצועית היא שטר ביטחון של ממש, ומאפשרת לבצע את המעבר בראש שקט.

על אותו עיקרון, חברות הובלה רבות, ובכלל זה אירית הובלות, מעניקות ביטוח מלא על כל הפריטים המועברים, דבר שתורם לשקט הנפשי עוד יותר.

 

'