הובלות פסנתר

הובלת פסנתר היא אחת מהתמחויות חברת אירית הובלות. עם נסיון והמלצות של שנים בהובלת פסנתר, אנו נדאג להוביל את כלי נגינה יקר ערך זה בבטחון מלא, תוך כדי שימת דגש בשמירה ומניעה מפני שריטות. אנו מתחייבים לספק שירות אמין אדיב, מקצועי וכמובן מחירים נוחים. התקשרו עוד היום 050-7617-8654  וקבלו פרטים נוספים והצעת מחיר מנציג שלנו.

אם אתם בין ברי המזל שיש ברשותם פסנתר, סביר מאד שתרצו אותו גם בבית החדש שלכם. כלי נגינה קסום זה מלווה כל אדם לאורך שנים, כשהמתנה הזו מועברת, כמעט תמיד, גם לילדים. לא הייתם רוצים לוותר על הפסנתר שלכם רק בגלל המורכבות של הובלתו לבית החדש, נכון?

אירית הובלות, אחת מחברות ההובלות המובילות בישראל, חרתה על דגלה מומחיות בהובלות מכל גודל וסוג. בין הפעילות שלה בתחום ההובלות הקטנות, ניתן מקום של כבוד להובלות פסנתרים.

הקשיים של הובלת פסנתר

הובלה של פסנתר נחשבת למורכבת באופן יחסי, וזאת עקב סיבה אחת פשוטה: זהו כלי נגינה גדול וכבד מאד. וגם אם הוא מיועד להחזיק מעמד עשרות שנים, הוא אינו חסין בפני נזקים פיזיים. אדרבא, בדרך כלל גם אסור להפוך אותו. כל אלה הופכים את כוח האדם והציוד אשר משמשים להובלת הפסנתר למרכזיים הרבה יותר.

מעבר לכך, הסוגיה מסתבכת עוד יותר כאשר יש להעלות את הפסנתר מספר רב של קומות, או לחילופין להורידו מהכתובת הישנה. אז כבר ניתן לשקול שימוש באמצעי
הרמה שונים, לרבות מנופים. אז איך מתחילים?

כך מתנהלת הובלת פסנתרים

על מנת לבצע הובלה של פסנתרים באמצעות אירית הובלות, נדרשת התערבות מינימלית מצד הלקוח. כצעד ראשון, הוא מספק לחברה את פרטי הפסנתר (דגם ומשקל, במידה ויש באמתחתו), וכן את כתובות היעד והמקור. פה גם הרגע לציין באילו קומות מדובר, והאם קיימת בבניין מעלית.

בתאריך הנקבע, יגיעו אנשי אירית הובלות לנקודה הראשונה. הם יעטפו את הפנסתר, וירימו אותו, באופן הבטוח ביותר, לרכב. מיותר לציין שגם שלב ההעברה לכתובת החדשה יתבצע על ידם.

במקרים סבוכים (למשל: כשאין מעלית), ייעשה שימוש באמצעי הרמה מתקדמים, לרבות מנופים.

ביטוח מלא בכל הליך ההובלה

באירית הובלות, מודעים לערך הרגשי שיש לרבים כלפי הפסנתר שלהם. הגם שהסיכויים לנזק כלשהו אפסיים, מבטחת החברה באופן מלא את כל הפנסתרים וכלי הנגינה האחרים שהיא מעבירה.

דבר זה תורם במידה רבה להרגשת הביטחון של הלקוח, שיודע שהפסנתר שלו נמצא בהחלט בידיים טובות.

'