הובלות עירוניות

כשמדברים על מעבר דירה, אין בהכרח הכוונה למעבר מקצה אחד של המדינה לאחר. חלק מהותי בפעילות של כל חברת הובלות, ובכלל זה אירית הובלות, תופסות גם ההובלות העירוניות. בניגוד למה שרבים חושבים, גם הובלות דירה עירוניות מצריכות תשומת לב מרבית, וחייבות להיעשות על ידי חברת הובלות מקצועית.

המאפיינים של הובלות עירוניות

מעצם הגדרתן, הובלות עירוניות הן כאלה הנערכות בתחומי עיר אחת. מכאן, כבר ניתן להסיק על לא מעט מאפיינים שלהן: ראשית, הובלות אלה אינן כוללות בהכרח מספר קילומטרים גבוה שצריך לעבור עם רכב ההובלות. הדבר מקצר במידה מסוימת את משך ההובלה, ואכן – הופך אותה, מהבחינה הזו, לפשוטה הרבה יותר.

מן העבר השני של המשוואה, ברור שהסיכון לפריטים המועברים קיים גם קיים בהובלות עירוניות. אפילו כשהמרחק בין נקודת המוצא והיעד אינו בהכרח גדול, נפח הפריטים המועברים עשוי להיות משמעותי. כתוצאה, עקב הרמה לא נכונה של הפריטים, למשל, או  הפלה של אחד מהם, ניתן לגרום לנזקים בשיעור עצום.

זאת ועוד, היות והובלות מצריכות אי אילו הליכי תכנון, ולא פעם דורשות גם שירותים משלימים, קל מאד ללכת לאיבוד. כך, אפילו הובלות שנראות פשוטות על הנייר עלולות להסתבך, מה שגם גורר בתוכו הוצאות כספיות שאינן פשוטות כלל.

כך אירית הובלות נכנסת לתמונה

אירית הובלות, כאחד החברות המובילות בישראל בתחומה, חרטה על דגלה מומחיות בהובלות מכל סוג, ובכלל זה הובלות עירוניות. בכל משימה ומשימה, בלי קשר לסוגיית המרחק בין היעדים, ייעשה שימוש בציוד ההובלה המתקדם ביותר שיש, כמו גם בכוח אדם מיומן המוכשר לביצוע המשימה.

אנחנו מבטיחים לכם תעריפים אטרקטיביים עבור כל הובלה, ונעשה הכל על מנת שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר האפשרי.

'