הובלות משרדי הייטק

מדי שנה, עוברים כתובת בישראל אינספור משרדים. חלק בלתי מבוטל מהם משתייך, איך לא, לקטגוריית הייטק. הגם שתנאי הובלה של משרדי הייטק משתנים בהתאם לגודל החברה, לכמות כוח האדם ולציוד האמור, הרי שישנם מספר מאפיינים החוזרים בסוג זה של הובלה, ויש לתת עליהם את הדעת.

בין תחומי ההתמחות השונים של אירית הובלות, גם העברת משרדי הייטק מקבלת מקום של כבוד.

המאפיינים של הובלות הייטק

מה הופך הובלות של חברות הייטק לכה ייחודיות? ובכן, בראש ובראשונה הציוד אשר נלקח בחשבון. במשרדי הייטק, יש ציוד אלקטרוני רב, אשר עלול להינזק. בשונה מחברות אחרות, פה המכשירים האלקטרוניים מהווים את לב ליבו של העסק, וכל פגיעה בהם עלולה לשבש את פעילותו של המשרד לחלוטין. מעבר לכך, המדובר הוא בציוד רגיש לחלוטין, דוגמת אמצעי ניתוב או רשתות מחשבים.

חברות הייטק פועלות באופן דינמי. בניגוד לעסקים אחרים, השבתה של הציוד לא מאפשרת כל עבודה בהן. לכן, חשוב מאד שההובלה תתבצע לא רק בזמנים נוחים על הנייר, אלא גם באופן המהיר ביותר. נדרשת חברת הובלות יעילה בעלת ניסיון רב- ואירית הובלות מספקת בדיוק את זה.

בנוסף, חברות הייטק גם מצטיינות בשורה של מסמכים חשובים, אשר לא פעם גם בעלי רמת סיווג גבוהה במיוחד. נדרשת הגנה על אותם מסמכים, וכן ארגון שלהם במהלך האריזה, ההובלה והפריקה עצמה. גם במקרה הזה, יש צורך בהליך הובלה יעיל ומסודר, אשר מוגדר מראש בהתאם לצרכי הלקוח.

כיצד מבצעים מעבר של משרדי הייטק?

מרגע שיש צורך בהובלה של משרד הייטק, חשוב מאד להקפיד על מספר דברים. הארגון והניהול, כפי שכבר הבהרנו, מקבלים תפקיד חשוב ביותר. ישנן חברות הייטק אשר מוכנות לכך, בעוד אחרות לא יודעות מהיכן להתחיל. בדיוק עבורן, מציעה אירית הובלות ייעוץ מתקדם בנושאי הובלה: החל משלב התכנון הראשוני, דרך האריזה ועד לפריקת וסידור הרהיטים, מוצרי החשמל והמסמכים בכתובת החדשה.

דגש רב צריך להיות להתאמת ציוד ההובלה. את המחשבים, למשל, יש לארוז באופן מסוים, בעזרת ציוד ייעודי אשר יגן עליו מתלאות הדרך. כאשר בוחרים חברת הובלה, חשוב לבדוק כי אכן יש לה ניסיון בהובלה של מחשבים- לא כל חברה עומדת בקריטריון הזה, אירית הובלות כן.

אירית הובלות מחזיקה בכל האישורים להעברת משרדים מסוג זה, והיא בעלת סיווג בטחוני שיאפשר לה עיסוק בכל סוג של ציוד או תחום.

'