הובלות משרדים

הובלת משרד היא מתחום ההתמחות של אירית הובלות. נסיון ומוניטין של שנים מלווה בהמלצות של בעלי עסק וחברות שהובילו איתנו את המשרד שלהם בבטחון ויעילות.  אנו מבינים ומתחייבים לבעלי העסקים לדיוק בזמנים, עבודה יסודית ומקצועית, מחירים נוחים, ביטוח מלא על תכולת המשרד, דיסקרטיות ואמינות.  התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר לגבי הובלת משרדכם בטלפון 050-761-8654.

עוברים משרד? מחליפים בית עסק? כמובן שלא תוכלו לעשות זאת ללא חברת הובלות. הובלה של משרדים מהווה חלק מרכזי בפעילות של כל עסק, גדול או קטן כאחד. היא מצריכה התחשבות במכלול רב של גורמים, ופעילות של חברת הובלות הבקיאה בתחום עד רמת היסוד.

אירית הובלות, אשר מציעה מכלול שירותים בתחום, מאפשרת גם הובלות משרדים מכל סוג וגודל, ושירתה במרוצת השנים נאמנה אינספור בעלי עסק.

אז למה לעבור משרד?

הנתונים מראים כי חברות רבות מעתיקות את מיקומן מדי מספר שנים. הסיבות לכך רבות: ראשית, תחת הקטגוריה של “צרות של עשירים”, ניתן לכלול הגדלה של היקף הפעילות של העסק- צעד מבורך לכל הדעות. כאשר נוספים לקוחות וכשכוח האדם גובר, צריך למצוא משרד גדול וייצוגי הרבה יותר. זו גם העת להחליף כתובת.

מעבר לכך, בדומה לדירות פרטיות, משרדים רבים מושכרים על בסיס חוזה בין מספר שנים או חודשים. כאשר תוקפו של זה עומד לפוג, עומדות שתי ברירות עבור בעל העסק: לחדש את העסקה, או לחתום על חוזה חדש, במקום אחר.

האלמנטים המרכזיים של הובלות משרדים

הובלת משרדים כוללת מספר מאפיינים יחודיים, אשר מבדילים אותה מהמגזר הפרטי. ראשית, תכלול הובלה מסוג זה בעיקר ריהוט משרדי ומכשירי חשמל. אחרי הכול, בבסיסו של כל חדר במשרד עומד לו שולחן העבודה והמחשב האישי.

הובלות משרדים חייבות להיות מדוייקות. פשוט מאד להתבלבל בין המחשבים השונים, אשר נראים אותו דבר- אך מיועדים למטרות אחרות. חשיבות מכרעת צריכים לקבל שלבי האריזה והמיון של החפצים: אלה יכולים להפוך את ההובלה לפשוטה הרבה יותר. ופה בדיוק נכנסת אירית הובלות לתמונה.

אירית הובלות: נסיון רב שנים בהובלת משרדים

עם השנים, רכשה לעצמה אירית הובלות מוניטין חיובי בהובלה של משרדים מכל סוג. אנשי החברה מעניקים ייעוץ מלא לבעלי העסק ומלווים אותו לכל אורך התהליך- החל משלב התכנון, דרך שלב הפירוק והאריזה ועד להובלה בטוחה של כלל הפריטים למען החדש שלהם.

הייעוץ כולל גם היבטים חשובים הנוגעים למועד ההובלה. רצוי מאד לבצע את ההובלה כך שתפגע כמה שפחות בפעילות השוטפת של העסק. שעות הבוקר המוקדמות או סופי שבוע מהווים לא פעם פתרון אידיאלי עבור מטרה זו.

ציוד ייעודי לכל מטרה

אירית הובלות מציעה את כל הציוד אשר יידרש לצורך מעבר משרד או דירה. בהתאם להיקף הציוד שיש להעביר, ובתיאום מראש עם בעלי המשרד, יוחלט על כוח האדם אשר יופקד למשימה, כמו גם הציוד: מכולות מיוחדות, אמצעי הרמה וכיוצא בזה.

כל אלה מאפשרים להגיע למסקנה פשוטה מאד: במידה ואתם עוברים משרד, אירית הובלות היא הכתובת האידיאלית בשבילכם.

'