הובלות מקרר

מחפשים הובלת מקרר? אנו נחסוך לכם עד 30% בהובלת המקרר. אירית הובלות מתחייבת להתייחס להובלה של המקרר שלכם ככל הובלה גדולה. אנו שמים דגש על אמינות, מחירים נוחים, עמידה בזמנים ושירות אדיב ומקצועי.  התקשרו עכשיו 0507-618-654  וקבלו הצעת מחיר לגביי הובלת המקרר שלכם.

זהו אחד המכשירים החשמליים החשובים ביותר שיש לנו. המקרר נחשב לפשוט מאד, ותכליתו ברורה: לקרר ולשמר מוצרי מזון אשר נמצאים בתוכו. עם זאת, הרי שכשאנו מדברים על תחום ההובלות, המקרר עלול לחולל לנו לא מעט צרות. וזה לא רק הגודל שלו.

אנחנו נתייחס כאן למאפיינים המובנים של הובלות מקרר, שבאופן מעט אירוני- נכנסים לקטגוריה של הובלות קטנות.

על הקשיים שבהובלת מקרר

הובלת מקררים נחשבת, אם כך, לכזו שאינה פשוטה כלל. מקררים מגיעים כיום בלא מעט גדלים, כך שסחיבתם אינה דבר פשוט בהכרח. כמו כן, הרי שישנם מקררים שלא עוברים בפתח הדלת, וגם לא נכנסים למעלית. במצב כזה, הרי שנדרש לא פעם ציוד הובלה מתקדם, ובכלל זה מנוף אשר ירים את המקרר דרך החלון או המרפסת.

כמו כן, הרי שאסור להשכיב את המקרר בשום אופן, ונדרש להעמיד אותו ברכב ההובלה. זאת מכיוון שבתוך המקרר ישנם גזים, אשר מבצעים את העיבוי שמביא לקירור המזון. במצב של שכיבה, עלולה להתרחש “בריחה” של הגז. התוצאה האפשרית של כך היא השבתה של המקרר, והוצאת סכומים לא מעטים עבור תיקונו. וזה עוד בלי להזכיר את המזון, שנדרש למצוא לו במהרה פתרון קירור ואחסון אחר.

ואגב, עובדה זו גם משפיעה על ההובלה כולה. ההמלצה הברורה היא להעמיס את המקרר כצעד אחרון, וזאת כדי שיאפשר את הנפח הראוי ליתר הפריטים.

מקרר מורכב מלא מעט חלקים

יש לזכור כי מקרר מכיל בתוכו גם לא מעט חלקים, אשר נדרש להתייחס אליהם גם כן בעת ההובלה. חשבו, למשל, על המדפים הפנימיים. במצב כזה, הרי שרצוי לפרק את כל אותם חלקים, ולארוז אותם בנפרד. כמובן שגם כאן יש לשמור על כל אחד מכללי הזהירות, ובכך להבטיח כי המעבר יעבור בצורה החלקה ביותר.

מה עושים לאחר הפריקה?

המקרר הגיע ליעד החדש שלו? יפה מאד. גם כעת נדרשת זהירות לא מעטה. המקרר יגיע במהרה למצב של עמידה. אולם, מה שחשוב הוא לא לחבר אותו באופן מיידי לשקע החשמלי. זאת מכיוון שהגז והשמן, אותם הזכרנו קודם לכן, לא בהכרח “מתייצבים” במקומם במהרה. ההמלצה היא להמתין מספר שעות, ורק אז לחבר את המקרר.

אנחנו באירית הובלות מנוסים בהובלות מקררים, ונשמח להפוך את המשימה הזו לפשוטה הרבה יותר בעבורכם.

'