הובלות מחשבים

כיום, קשה למצוא משרדים אשר אינם מבוססים בעבודתם על מחשבים. כל תכניות העבודה, מאגר הלקוחות, המשכורות, החוזים- כמעט לכולם יש העתק דיגיטלי כלשהו. עקב כך, ברור כי כאשר עוברים משרד, יש להעניק למחשבים את תשומת הלב הראויה להם. הנה, אם כן, מספר טיפים שיעברו לכם, אנשי המשרד, להעביר בבטחה כל מחשב ומחשב.

כצעד ראשון: בצעו גיבוי

הובלות, ועל אחת כמה וכמה אלה שמבצעת אירית הובלות, נחשבות לדבר בטוח. ועדיין, כמו בכל מקרה בחיים, חבל כאן לקחת את הסיכון. לטובת השקט הנפשי של אנשי המשרד, רצוי מאד לגבות את הכוננים הקשיחים של המחשבים, בין אם באמצעות מדיה ניידת כלשהי ובין אם באמצעות דיסקים. את אלה, מיותר לציין, יש להשאיר במקום בטוח, עד “יעבור זעם”.

מלאכת הפירוק

כמובן שכל מחשב כולל בתוכו לא מעט כבלים, כמו גם אביזרים נלווים: עכבר, מקלדת, מדפסת וכן הלאה. כאשר מבצעים את האריזה, אין להתייחס למערכת הזו כאל מקשה אחת. רצוי לפרק, אפילו טרם ההובלה, את המחשב לחלקיו, ולארוז כל אחד מהם בנפרד. במידה והאריזות המקוריות של הפריטים עדיין בנמצא, מומלץ מאד להשתמש בהן.

העטיפה צריכה להיעשות באמצעות ניילוני בועות או נייר דבק חזק, ובארגזים סגורים- זאת מכיוון שמרבית חלקי המחשב נחשבים לרגישים (ויקרים) מאד.

הסוד הוא בארגון

כשזה נוגע להובלות משרדים, ברור כי מדובר, כמעט בכל המקרים, ביותר ממחשב אחד שנכנס לתמונה המעבר. עובדה זו עלולה ליצור קושי מהותי, היות וקל מאד להתבלבל בין המחשבים השונים. היות וכל אחד מהם אמור להיות מיועד לחדר מסוים, או לשמש למטרות שונות בתכלית, ברורה המורכבות של הנושא.

ארגון הוא מילת המפתח, בהקשר הזה. במהלך ההובלה, ואפילו בשלב האריזה, רצוי לרשום על כל ארגז בדיוק את תכולתו המדויקת, וכן את הייעוד שלו. מעבר לכך, אפילו לגבי הכבלים השונים, רצוי לצרף מדבקה מיוחדת, שתציין את תפקידם ואת מיקומם. ארגון חפצים באופן כזה לא ישפיע על ההעמסה שלהם למשאית ההובלה, אך יהפוך את סידור המשרד מחדש, ביעד החדש, למשימה פשוטה הרבה יותר.

בכל אחד מהמקרים, אנחנו, כחברה החורטת על דגלה מומחיות גם בהובלת משרדים, גדולים וקטנים כאחד, נבטיח כי המחשבים היקרים האלה יגיעו ליעד החדש בבטחה.

'