הובלות לסטודנטים

עבור צעירים רבים, שנת הלימודים מהווה התחלה חדשה. לא רק שהם נכנסים לשעריו של מוסד אקדמי, אלא גם שהם משנים כתובת. כך, כאשר קמפוסי הלימוד מפוזרים להם לכל אורכה של מדינת ישראל, לא מן הנמנע שהסטודנטים הטריים ייאלצו לעבור להם לדירה חדשה, קרובה הרבה יותר למוסד הלימודים.

לכן, יחד עם הרישום לקורסים ורכישת חומרי הלימוד, לא מעט סטודנטים גם נאלצים להתמודד עם הצעד הלא פשוט של מעבר דירה. למרבה המזל, אירית הובלות מסייעת להם במידה רבה- בזכות שירות ההובלות לסטודנטים.

הובלות לסטודנטים: קטנות בגודל, גדולות במשמעות

בדרך כלל, עקב שיקולים תקציביים ברורים, סטונדטים לא יכולים להרשות לעצמם רכישה של דירת חמישה חדרים. אחרי הכול, נדרש מהם לעמוד בשכר דירה של עשרות אלפי שקלים, כשמציאת עבודה במשרה מלאה אינה עומדת על הפרק. לכן, הם לרוב ירכשו לעצמם דירה קטנה בת חדר או שניים, אשר תספיק בדיוק לצרכים המינימליים שלהם בשנת הלימודים.

הובלות סטודנטים, לכן, הן לרוב הובלות קטנות. מרבית הסטודנטים בוחרים להשתכן בדירות אשר מרוהטות באופן חלקי לפחות, כך שההובלה תכלול בעיקר מכשירי חשמל, ופחות רהיטים.

מתי סטודנטים עוברים דירה?

רצה הגורל, ושנת הלימודים האקדמים מתחילה כמה שבועות אחרי זו של כלל התלמידים בבתי הספר בישראל. עובדה זו משפיעה במידה רבה על הובלות לסטודנטים. מאחר ומרביתם רוכשים דירה בין הסמסטרים, בתקופת הקיץ, הם מצטרפים לסטטיסטיקה הגוברת של הובלות בקיץ. לא פעם, חברות הובלות מעלות את המחירים בעשרות אחוזים בתקופות עמוסות אלה.

באירית הובלות מודעים לצרכיו של הסטודנט, ומקנים לו תמיד מעמד מיוחד. בתיאום מראש, תמיד יימצא לו תאריך להובלה, כשהמחיר נמוך בעשרות אחוזים ממה שמציעים המתחרים. מעבר לכך, עקב העובדה שרבים מהסטודנטים חותמים על הסכמי שכירות שמציעים אפס גמישות, הרי שאירית הובלות מאפשרת להם לעשות הכל
בתאריכים שמתאימים להם במיוד.

כך, למעשה, באים בחברה לקראת הסטודנט בכל היבט, עם הובלה פשוטה וזולה. כי אחרי הכול, סטודנטים צריכים להתמקד במה שחשוב באמת: הלימודים שלהם.

סיוע בתכנון המעבר

הובלת דירה לסטודנטים אינה נחשבת למורכבת יתר על המידה, אך יכולה להסתבך פי כמה כשעושים אותה לא נכון. חשבו על הרגשת התסכול של סטודנט כשהוא מגלה ששכח דבר מה חשוב במעונו הקודם. וכששעון החול של תחילת שנת הלימודים כבר מתקתק, קשה מאד להשלים את הפערים.

אירית הובלות מציעה ייעוץ מלא לסטודנטים לפני מעבר דירה. בהתבסס על המאפיינים של הדירה הקודמת והחדשה, יסייעו אנשי החברה לצעירים אלה להבין בדיוק מה רצוי שיעבירו לכתובת החדשה, ומה כדאי שיישאר אצל ההורים. כאשר פועלים עם רשימה מסודרת, וכשמקבלים סיוע בשלבי האריזה, קל הרבה יותר להיות מוכנים לקראת שנת הלימודים שתבוא עלינו לטובה.

'