הובלות דירה בחורף

אתם עוברים דירה. רצה הגורל ולוח הזמנים שלכם, והמעבר מתבצע לו באחד מחודשי החורף הקרים. יש בכך יתרונות: המחיר, למשל, סביר להניח שיהיה זול יותר. וגם הזיעה הבלתי נסבלת נמנעת. יחד עם זאת, כשזה נוגע להובלות דירה בחורף, חוקי המשחק משתנים במידה רבה. הדבר מצריך מכם היערכות מסוימת- או שתצאו רטובים עד לשד עצמותיכם. כמו הפריטים שאתם מעבירים.

חשיבותה של אריזה נכונה

גשם ובוץ הם מנת חלקו של כל יום חורפי, אפילו בישראל שטופת השמש במרבית ימות השנה. גם כאשר משתמשים בשירותיה של חברת הובלות, ראוי לתת את הדעת על חשיבותה של אריזה נכונה של כל הפריטים, או שהם יינוזקו בצורה משמעותית.

מה זה אומר מבחינתכם? פשוט מאד. שאת הארגזים צריך לרפד בניילונים ו”שרינקים” למיניהם, שיגנו עליהם מפני נזקי הרטיבות השונים. לא צריך להבהיר לכם מדוע מים עלולים להרוס כל מכשיר חשמלי או רהיט- אריזה נכונה תוריד את הסבירות לכך במידה משמעותית.

ואגב, אתם לא חייבים לעשות זאת לבד. אנשי חברות הובלה רבות, ביניהן אירית הובלות, ישמחו לסייע לכם באריזה בטוחה של כל הפריטים, כולל הציוד הנדרש לצורך זה.

הזמינות והמחיר

כאשר מתכננים את ההובלה בחודשי החורף, יש לקחת בחשבון עיכובים שונים. אחרי הכול, כביש רטוב יוריד את מהירות משאית ההובלה במספר קילומטרים לשעה (בצדק גמור), והכבישים יהיו פקוקים הרבה יותר. כשמתאמים עם חברת ההובלות, יש לקחת בחשבון “מרווח נשימה”.

ואם כבר בלוחות הזמנים עסקינן- הרי שהם נוטים להיות גמישים הרבה יותר בחורף, שעה שהביקוש אינו “מפלצתי” כמו בחודש אוגוסט, למשל. הדבר בא לידי ביטוי גם בתג במחיר, שנמוך בעשרות אחוזים מאשר בחודשים העמוסים יותר. עובדה זו מסייעת לצלוח את ההובלה באופן ראוי יותר, כמובן.

המקרה של הובלות קטנות

עברתם דירה, ונדרש רק להוסיף אליה פסנתר או מכשיר חשמלי מסוים? גם כאן, חוקי המשחק משתנים בחורף. ראשית, הובלות מסוג זה ניתן לעשות בכל יום בשנה, ולכן רצוי לעשות אותן בחורף- המחיר נוח הרבה יותר.

מעבר לכך, סבירות גבוהה היא שהובלות של פריטים בודדים ייערכו דווקא בחורף. הסיבה העיקרית לכך היא שמזג האוויר החורפי מוציא מכלל אפשרות מעבר של מזרון על גג המכונית, למשל, ומצריך משאית הובלה, על כל המשתמע מכך.

אז שתהיה הובלה חמה ומוצלחת.

'