הובלות בתים פרטיים

מעבר לבית פרטי מסמל, בכל המקרים, שינוי משמעותי בחיים שלנו. לבית הפרטי יתרונות רבים על פני בנייני הקומות, והוא משפר את איכות החיים שלנו. אלא שהמעבר אליו אינו פשוט תמיד, מה שמצריך את שירותיה של חברת הובלות מקצועית. וכאן בדיוק אירית הובלות נכנסת לתמונה.

מאפייני ההובלות

הובלת בתים פרטיים אינה שונה במהות שלה מהובלות אחרות. אלא שהתנאים השונים של הבתים הם שמשחקים כאן תפקיד: ראשית, בניגוד להובלות לקומות גבוהות המצריכות ציוד מיוחד (מנוף, למשל), הובלות בתים פרטיים מתבססות אך ורק על ההון האנושי. לכן, חיוני לבחור בחברת הובלות מהשורה הראשונה.

כשלא נדרש להעביר את הפריטים במעלית או בחדר המדרגות התמונה נראית, לפחות על הנייר, פשוטה יותר. אלא שכל אותם סיכונים שבהרמה לא נכונה של רהיטים או מוצרי חשמל, למשל, קיימים גם קיימים כאן. כתוצאה, רבים אשר סבורים כי הנסיבות אינן מחייבות חברת הובלות, מנסים לבצע את המשימה בכוחות עצמם. התוצאה הסבירה של כך היא נזק מהותי לפריטים המובלים, והוצאות מיותרות של אלפי שקלים.

ואגב, גם מבחינת גודל הבית חוקי המשחק משתנים. בבתים פרטיים, מדובר פעמים רבות בנפח גדול יותר שיש למלא. הדבר מחייב תכנון וארגון מוקפדים: צריך לדעת בדיוק להיכן נדרש להעביר כל פריט ופריט, בדרך המהירה והבטוחה ביותר.

תנו לנו לעזור לכם

עוברים לבית פרטי? אירית הובלות תשמח להציע את השירות החשוב הזה בעבורכם. אנחנו מבצעים הובלות דירה, גדולות וקטנות כאחד, לדירות ולבתים פרטיים גם יחד. ההובלות נעשות באמצעות כוח אדם מיומן, והציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר אשר קיים כיום בתחום.

בתיאום מראש, נשמח להציע לכם גם שירותי משלימים אחרים, דוגמת פירוק והרכבה, אריזה או אפילו אחסנה. כל השירותים מגיעים עם ביטוח מלא, על כל צרה שלא תבוא, ובמחיר האטרקטיבי ביותר שתוכלו למצוא כיום בשוק.

'