הובלות במרכז

אין ספק כי אזור המרכז הוא המאוכלס והעמוס ביותר בישראל. מה שבולט עוד יותר הוא שהביקוש למגורים בו גדל משנה לשנה- ולא רק בתל אביב. כדי להעניק מענה מלא לכל האנשים המעוניינים להצטרף לאוכלוסיה הפורה של איזור המרכז, קמו עם השנים לא מעט חברות הובלה הפועלות באזור זה. מדוע חשוב לבחור חברה מסוג זה? ואיך עושים זאת נכון?

הייחודיות של אזור גוש דן

חברות הובלה הפועלות בגוש דן חייבות להכיר את תנאי הסביבה והמגורים באזור כמו את כף ידן. למה הכוונה? ובכן, ראשית נתייחס לניווט עצמו. ערי ויישובי המרכז מאופיינות בלא מעט עומס, דבר שעלול להביא לפקקים, ולעיכוב אפשרי בהובלה עקב כך. חברה המתמחה באזור יכולה לדעת מהן השעות בהן רצוי לתכנן את ההובלה, וכן כיצד להגיע לכל יעד בגוש דן במהירות המקסימלית.

על אותו עיקרון, נדרש כי החברה גם תכיר את אופי הבנייה בגוש דן. הצפיפות היחסית מביאה לכך שמרבית התושבים מתגוררים להם בבניינים רבי קומות, אשר משנים את התמונה, מבחינת ההובלה. כך, הובלות רבות נעשות לגובה, וכאשר הציוד כבד, או לחילופין לא נכנס לפתח המעלית, נוצר צורך מהותי להיעזר באמצעי הרמה (לרבות מנוף).

מילת המפתח: תחרות

על מנת לרצות את כל אותם המעוניינים לעבור להתגורר באזור המרכז, פועלות בו חברות הובלה בכמות מסחרית. הדבר מביא לתחרות עצומה, שונה מכל מה שלמדנו להכיר במציאות הכלכלית של שנת 2013. על כל לקוח יש תחרות, וכל חברה מנסה להבליט את הייחודיות שלה. מה שחשוב לא פחות הוא שקיים גם פער איכותי בין החברות הפועלות בגוש דן, שעה שניתן למצוא מקצועיות ו”חאפריות” גם יחד.

על מנת לבצע בחירה מושכלת, יש לבדוק את המוניטין של כל אחת מהחברות. רצוי לראות אם יש להן את כל האישורים הנדרשים לצורך פעילותן, וכן לתור אחר חוות דעת חיוביות אודותיהן. בנוסף, מומלץ לשוחח עם אנשי החברה מוקדם ככל האפשר, ולראות האם הם יתאימו לביצוע המשימה הספציפית הזו.

הפתרון: אירית הובלות

כפי שמבין כל לקוח שלנו, אירית הובלות מיצבה את עצמה עם הזמן כאחת מחברות ההובלה המרכזיות בגוש דן. היא מכירה את האזור לעומקו, ומאפשרת הובלה מהיר, בכל עת, של פריטים מכל סוג. כוח האדם המיומן והמנוסה של אירית הובלות יבטיח כי ההובלות ייעשה במקצועיות המקסימלית, ללא כל חשש על נזק לפריטים.

רק כך אפשר להצטרף לאוכלוסיה הנרחבת של גוש דן בפשטות.


'