הובלה יבשתית

לא צריך להיות גאון כלכלי כדי לדעת שהעולם הכלכלי שלנו מבוסס, במידה רבה, על סחר. מדי יום, עוברים בכבישי ישראל אינספור מטענים, לעיתים מרחק של עשרות קילומטרים. בכל אחד מהמקרים, ברור כי המעבר שלו אינו מובן מאליו. על רקע זה, פותח עם הזמן הרעיון של הובלה יבשתית, אשר מוצעת כיום על ידי אירית הובלות.

מהי הובלה יבשתית?

הובלה יבשתית, ברמה הכללית, היא כזו המערבת בתוכה מטענים, לרוב אלה המיובאים ארצה או מיוצאים ממנה. בניגוד להובלות דירה או משרד, הרי שכאן היעדים האופייניים שונים בכל קנה מידה: יהיו אלה הנמלים השונים, מחסני האספקה או הלקוחות, באופן ישיר. ובניגוד להובלה ימית או אווירית, ברור גם כי הובלה זו תישאר תמיד על הקרקע.

הובלות אלה מאופיינות בלא מעט משתנים שיש לתת עליהם את הדעת. ראשית, הגודל. בחלק מהמקרים משאית תספיק, באחרים נדרש רכב שינוע גדול עוד יותר: משאיות מנוף, מלגזות, סמי טריילרים וכן הלאה.

כמו כן, הרי שרגישותם של המטענים משחקת גם היא תפקיד מרכזי: לא פעם, יש בתוכם חומרים יקרים, או אפילו מסוכנים. התנהלות לא נכונה עימם עלולה להביא לנזק עצום. רק חברה המתמחה בתחום תוכל לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

הובלה יבשתית בתעשיה

הובלתה יבשתית אינה רק נחלתם של היבואנים או היצואנים. היא תאפיין, באותה מידה, גם מפעלים תעשיתיים. כאשר אלה נדרשים, למשל, להעתיק את קו הייצור שלהם, ברור כי מדובר בהובלה שמשאית בסיסית אחת לא תוכל בהכרח להתמודד איתה. כמו כן, הרי שגם מפעלים שלמים אשר מעבירים את מקומם נדרשים להובלה מסוג זה.

השירותים של אירית הובלות

כיאה לחברת אשר חורטת על דגלה מצוינות בכל היבטי ההובלה, מתמחה אירית הובלות גם בהובלה יבשתית, על שלל היבטיה. סוג זה מצריך, מטבע הדברים, היערכות ותכנון רבים. רק חברה מקצועית דוגמתנו תוכל להתחשב בכל אותם פרמטרים חיוניים, ולבצע את השילוח על הצד הטוב ביותר.

חברתנו גם מעניקה שירותים רבים אחרים, ובכלל זה סבלות, פריקה, העמסה ואחסנה, כאשר האחרונה ניתנת לכל תקופת זמן. כך, ההובלה היבשתית הופכת נוחה הרבה יותר.

 


'