הובלה בהתראה קצרה

אם תיכנסו למדריך כלשהו בנושא הובלות, בוודאי תמצאו שם המלצה הנוגעת להזמנה מוקדמת ככל האפשר של ההובלה. אין ספק שזוהי אכן המלצה ראויה: כשסוגרים עם חברת ההובלות מספר שבועות (או אפילו חודשים) לפני, ניתן להבטיח את מחויבותה אליכם, וכן להתכונן לקראת הרגע החשוב עצמו רגועים הרבה יותר.

אבל מה קורה כאשר חוק מרפי נכנס לתמונה? מה עושים כאשר נדרש למצוא הובלות מהיום למחר? במצב הזה, חייבים להסתמך על חברות המציעות גם הובלה בהתראה קצרה – ואירית הובלות עושה זאת בדיוק.

מתי נדרשות הובלות בהתראה קצרה?

כאמור, לא תמיד ניתן לתכנן את ההובלה מראש. יש לא מעט מצבים שעלולים להעלות את מפלס הפאניקה, ולהביא לצורך מהותי למצוא חברה תוך מספר ימים, או אפילו מספר שעות. בין המצבים האלה, ניתן למנות:

  • ביטול פתאומי של חברת הובלות קודמת.
  • “הנחתה” משמיים של מעבר מספר מסוים של פריטים.
  • התעכבות עם הליכים אחרים הנוגעים למעבר הדירה.
  • אמונה ישראלית ש”הכול יהיה בסדר”.

מצב כזה, תאמינו או לא, נפוץ לא פעם בקרב ישראלים. כשזה קורה, ברוב המקרים אי אפשר גם להזיז את מועד פינוי הדירה או המעבר לדירה החדשה, שבוודאי נקבעו מראש. אז מה עושים?

הפתרון שלנו בתחום

באם הגעתם למצב שעליכם למצוא הובלה בטוחה במהירות השיא, אירית הובלות היא הפתרון האידיאלי. יש לכך מספר היבטים: ראשית, צי כלי הרכב של החברה רחב בכל קנה מידה, וכוח האדם שלה פרוס באזורים נרחבים ברחבי ישראל. כך, ברגע האמת ייתכן מאד שיימצא פתרון בהישג יד.

היבט אחר, חשוב לא פחות, הוא ההוגנות. לא מעט חברות הובלה מנצלות את הלחץ של הלקוחות שלהן, וגובות מחירים אסטרונומיים עבור הובלה ברגע האחרון – מתוך ידיעה כי אין להם למעשה ברירה אחרת. אצלנו, מחיר הובלות, בלי קשר למועדן, הוא אטרקטיבי לכל הדעות, והוגן בכל אחד מהמקרים.


'