אריזת משרדים

אם קראתם את המאמרים שלנו בנושא הובלות משרדים, הבנתם בוודאי כבר כי זוהי משימה שרחוקה מלהיות פשוטה. קשה מאד להוביל מחשבים וציוד אלקטרוני רגיש, ומצד שני- קל מאד ללכת לאיבוד בין שלל המסמכים והניירות. אחד המפתחות העיקריים למעבר משרד קל ופשוט הוא הקפדה על אריזה נאותה של שלל הפריטים. 

מה כוללת אריזת משרדים?

ברור כי אין משרד אחד אשר דומה למשנהו. ועדיין, אפשר למצוא לא מעט קווי דמיון בין המשרדים השונים, בעיקר ביחס לאופי הפריטים אשר ניתן למצוא בהם למכביר. יהיו אלה לרוב מחשבים, מדפסות, ריהוט משרדי, ספריות, ארכיונים וכן הלאה. היות ומשרדים רבים מבוססים על מספר חדרים, בכל אחד מהם פריטים מכל זה, ברור גם מדוע חייבים לשמור על סדר.

סוגיה משמעותית: ציוד האריזה

כאן כבר ניתן להתחיל ולדבר על אותו ציוד אשר משמש לצרכי האריזה. ברור כי נדרש יותר מאשר מספר ארגזים פשוטים: ציוד טכני רגיש, דוגמת מכונות צילום או מדפסות, ידרוש קרטונים מיוחדים. על אותו עיקרון, יש לעטוף את כל מה שבתוך הארגזים, לרוב בעזרת נייר בועות או אריזת משי.

כפי שכבר רמזנו, הארגון צריך להיות מיטבי עוד בשלב זה. חיוני מאד לסמן על כל ארגז בדיוק את תכולתו, כמו גם את ייעודו. נשמע לכם מסובך? החדשות הטובות הן שאנחנו כאן בשבילכם.

השירותים של אירית הובלות

כחברה אשר מתמחה בכל הסוגים של הובלות, אנחנו באירית הובלות מסתכלים על הפרטים הקטנים ביותר. חבילת השירותים שלנו היא הרחבה ביותר שתוכלו למצוא, וכוללת הרבה יותר מאשר הובלת הפריטים עצמם. בין השירותים האלה, מיותר לציין, נמצאים גם שירותי האריזה למשרדים.

אנחנו נגיע למשרד האמור, ונתייעץ גם אנשיו על הדרך הנכונה ביותר לארגן את הדברים. ביום האריזה, נביא את כל הציוד הנדרש, ונארגן את הארגזים על פי צרכי הלקוח. הכול נעשה במקצועיות וביעילות, ובמחיר הנוח ביותר שניתן לעלות על הדעת- מחיר הזול פי כמה מהמתחרים.


'