אחסנת רהיטים


תהליך מעבר דירה אינו פשוט. אחד הקשיים העיקריים נוגע לתיאום בין מועד העזיבה של הבית הקודם לבין תאריך הכניסה לבית החדש. כאשר אלה אינם חופפים, כפי שקורה לא מעט, אנו נותרים עם בעיה משמעותית: מה ניתן לעשות עם כל הרהיטים והציוד שלנו בתקופת הביניים הזו, שעשוייה להימשך חודשים רבים.

הפתרון הכמעט יחידי הוא אחסון הרהיטים במקום בטוח, עד למועד יתבצע המעבר בפועל. בין מגוון השירותים אשר מציעה אירית הובלות, ניתן למנות גם אחסנת רהיטים וחפצים.

המצבים המצריכים אחסון רהיטים

למקרה של פער במועדי מעבר ופינוי הדירה כבר התייחסו. יש לזכור כי אחסנת רהיטים יכולה לסייע במקרים רבים אחרים, ביניהם:

  • כאשר נוצר עודף של רהיטים בבית, ומעוניינים לאחסן באופן זמני חלק מהם.
  • נסיעה של משפחה או אדם מסוים לתקופה ארוכה לחו”ל (למשל, שליחות בעבודה).
  • מעבר של משרדים, אשר בו הגמישות בתאריכים קטנה אפילו יותר.

אחסון בטוח ונוח

עבור כל אותם מקרים שהוזכרו, מציעה אירית הובלות אחסון רהיטים וציוד מכל סוג במכולות ובחדרים המצטיינים במספר דברים. ראשית, הם מאופיינים ברמת בטיחות מקסימלית, ונמצאים תחת שמירה בכל רגע נתון. גניבות פשוט לא באות בחשבון.

מעבר לכך, חדרי האחסון שמציעה אירית הובלות מאופיינים ברמות גבוהות של ניקיון, דבר אשר מונע הצטברות של חרקים ומזיקים שונים שעלולים לפגוע בציוד.

תכולת הציוד ידועה אך ורק לאנשי החברה, דבר המועיל במיוחד כאשר המדובר הוא בציוד רגיש.

גמישות מלאה באחסון

יתרון נוסף של אירית הובלות ביחס לאחסון רהיטים נוגע לעובדה שהיא הולכת לקראת הלקוח בכל היבט של התהליך. באפשרותו לבחור בכל תקופת אחסון שיחפוץ בה, כאשר המחירים נוחים ושווים לכל כיס. הגורם העיקרי שישפיע על מחיר האחסנה, כמובן, הוא נפחה.

החברה מציעה מבחר חדרים בגדלים שונים, אשר מותאמים לסוגי הציוד והרהיטים אותם יש להעביר. באפשרות הלקוח גם לבחור בין חדרים פרטיים למשותפים, כאשר האחרונים יהיו זולים עוד יותר.

מעל הכול: בטיחות

לכל אורך התקופה, כלל הציוד במחסני אירית הובלות מבוטח באופן מלא. גם אם הסבירות לנזקים כמעט ולא קיימת, הרי שהביטוח מסייע להרגשת הרוגע של הלקוחות.

המחסנים של אירית הובלות עומדים בכל תקני הבטיחות וכיבוי האש. הם מבודדים, דבר שמונע הצטברות של חום, שעלול להיות הרסני עבור חלק מהרהיטים.

סידור הפריטים באופן הנוח ביותר

בתיאום עם הלקוח, יוחלט על אופן סידור חדר האחסנה. המטרה היא לא רק לאחסון בטוח, אלא גם לנוחות מירבית בתהליך השליפה. כך, למשל, נוצר הצורך שציוד אשר נועד להיות מוצא מהמחסן קודם לכן, יהיה ממוקם באופן נוח ביותר.

האחסון והסידור נעשים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת: מנופים, מלגזות ואמצעי הרמה שמסייעים אף הם בתהליך.

היבט חשוב נוסף הוא המעורבות של הלקוח בתהליך. האחסון נעשה בתנאים מלאים של שקיפות, כאשר הלקוח יכול לסייר קודם לכן במקומות האחסון ולבחור את השטח המתאים ביותר לצרכיו.

 


'