אודות

ברוכים הבאים לבית של אירית הובלות.

אם אתם מחפשים חברת הובלות אמינה ואיכותית, אתם יכולים להתיישב ולחייך לעצמכם בסיפוק: סוף סוף, הגעתם למקום הנכון. “אירית הובלות”, אחת מחברות ההובלה המנוסות ביותר באזור המרכז, מציעה מגוון פתרונות בתחום, אשר באפשרותם להפוך כל מעבר, מורכב ככל שייראה על הנייר, לפשוט מאד בפועל.

אירית הובלות קיימת כבר למעלה מעשור. ברמה הכללית, מציעה החברה שירותי הובלות קטנות וגדולות כאחד. מדירות שלמות ועד לרהיטים בודדים, מבתים פרטיים ועד למשרדים- כל הובלה תיעשה באמצעות הציוד המתקדם ביותר, וכוח האדם המוכשר ביותר. הובלות קטנות, למשל, יכללו פסנתרים, רהיטים, כספות ומוצרי חשמל, על כל האתגרים הנוגעים להעברתם. באותה מידה, בעזרת תכנון נכון, אפשר להעביר באותה קלות גם מתחמים שלמים.

המחיר נוח לכל כיס, ובתיאום מראש ניתן למעשה לבצע כל פעולה. החברה מעניקה גם ייעוץ מקיף בתחומי ההובלה השונים, וכן ליווי מקיף לכל אורך הדרך. השירותים ניתנים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי, ונוגעים לכל חלקי הארץ.

כמו כן, סל הפתרונות של החברה נוגע גם להיבטים אחרים של המעבר. היא מציעה שירותי אחסנה, הן ללקוחות פרטיים והן למשרדים, וכן שירותי אריזה ופריקה לאורך המעבר.

על האתר

באתר של אירית הובלות תוכלו למצוא את כל מה שצריך להעסיק אתכם טרם המעבר. ניתן לראות פירוט נרחב על אמצעי הפעילות של החברה, טיפים בנושאי הובלה שונים וכן הדרכות על ביצוע הפעולות השונות.

כמו כן, אפשר ליצור קשר עם אנשי החברה באמצעות מספרי הטלפון הרשומים, דואר אלקטרוני או טופס הפנייה שבאתר. מרגע זה, ניתן לתאם, ללא כל עלות או התחייבות, פגישת היכרות, במהלכה תיוודעו לפתרונות שאירית הובלות תציע לצרכים הספציפיים שלכם.

מעבר דירה הוא מסע ארוך ביותר, אך עם אירית הובלות הוא הופך לנעים ופשוט הרבה יותר.


'